Certyfikat Innowatora Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej z wykorzystaniem Metody Ortograffiti otrzymują ci Animatorzy, którzy udokumentowali działalność swojego Klubu, wysyłając co najmniej dwie relacje z realizacji dwóch różnych projektów. Ci z Państwa, którzy jeszcze nie wysłali relacji, mają czas do 15 maja 2019 r.

Kluby Ortograffiti działają od początku tego roku szkolnego. Od tego momentu zapraszamy dzieci do Klubów, a nie na zajęcia korekcyjno
-kompensacyjne czy wyrównawcze. Efekt jest nieprawdopodobny – prawie 35 tysięcy uczniów szkół podstawowych należy do Klubów Ortograffiti! Ale ważniejsze od liczb jest to, że dzieci wreszcie czują się ważne, pozytywnie wyróżnione, a nie stłamszone etykietą słabeuszy.  

Wspaniałe jest również to, że tak licznie dzielą się Państwo swoimi doświadczeniami z realizacji projektów, wysyłając fotorelacje. Napływa do nas mnóstwo   zdjęć, które potwierdzają, że pomysł przeniesienia zajęć z uczniami z trudnościami w uczeniu się do Klubów Ortograffiti był strzałem w 10! Otrzymaliśmy od Państwa wiele podobnie brzmiących komentarzy. Jesteśmy też pod ogromnym wrażeniem  Państwa kreatywności i zaangażowania  –rozpiera nas duma, że to właśnie Państwo  wybrali Ortograffiti! Gorąco dziękujemy za świetną współpracę!

Powspominajmy trochę – oto tylko mały wycinek Państwa osiągnięć!

 
Każdy Animator, który jeszcze nie wysłał swojej relacji z działalności Klubu, może ją zamieścić w naszym Wirtualnym Klubie Ortograffiti na Facebooku. Można do niego wstąpić z profilu Ortograffiti

Serdecznie zapraszamy! Relacje można też wysyłać na adres mailowy: abucko@operon.pl