Pierwsza w Polsce aplikacja na lekcję dla nauczyciela zintegrowana z podręcznikiem to absolutna nowość na rynku edukacji. Zapewnia wybór różnorodnych materiałów w zależności od potrzeb i możliwości danej klasy oraz szybkość i wygodę przygotowania prezentacji w dowolnym miejscu i czasie.

  
 
Letnie warsztaty to niepowtarzalna okazja do przetestowania aplikacji w warunkach szkolnych oraz przybliżenia konceptu podręczników, do których materiały dodatkowe zostały umieszczone w aplikacji. Wszystko dopasowane do toku każdej lekcji, pod pełną kontrolą nauczyciela, dostępne zawsze i wszędzie po jednym kliknięciu. Atrakcyjne i angażujące 45 minut to cel, który aplikacja na lekcję dla nauczyciela ma pomóc osiągnąć każdemu nauczycielowi!.

Podczas spotkania nasi goście pod okiem Konsultanta Edukacyjnego zainstalują aplikację na lekcję na swój smartfon, w szybki sposób połączą telefon z rzutnikiem oraz jako pierwsi w Polsce przeprowadzą prezentację na podstawie wybranego tematu z podręcznika z wykorzystaniem dodatków umieszczonych w aplikacji.

Zapraszamy do zapisów na letnie warsztaty