Dyrektorzy, którzy nie zdążyli zgłosić swojej szkoły do organizowanego przez Operon Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego, mają jeszcze szansę ‒ specjalnie dla nich przedłużyliśmy zapisy do 23 listopada. Tegoroczni gimnazjaliści będą mieli okazję sprawdzić swoją gotowość do egzaminu państwowego już na początku grudnia.

Widzimy, że egzamin gimnazjalny, ostatni w historii starego systemu oświaty, budzi wiele emocji. To rzeczywiście wyjątkowa sytuacja, kiedy dwa roczniki uczniów ‒ absolwenci gimnazjów oraz nowych klas ósmych – skonfrontują się w walce o miejsca w upragnionych liceach. Nic dziwnego więc, że do Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego zgłosiło się już niemal 2 tysiące gimnazjów z całej Polski. Dzięki grudniowej próbie generalnej, przebiegającej według procedur egzaminu państwowego, uczniowie będą mogli nie tylko sprawdzić swój poziom wiedzy, lecz także zmierzyć się z atmosferą tego wydarzenia. Po próbnym egzaminie wystarczy jeszcze czasu na utrwalenie tych zagadnień i umiejętności, z które sprawiły najwięcej kłopotu.
Specjalnie na prośbę dyrektorów i nauczycieli przedłużyliśmy zapisy doPróbnego Egzaminu Gimnazjalnego z Operonem. Przyjmujemy je jeszcze do 23 listopada do godziny 10.00.
Szkołę można zgłosić na dwa sposoby:
telefonicznie ‒ pod numerem telefonu 58 679 00 00;
poprzez panel zapisów on-line TUTAJ. Wystarczy:

  • zalogować się do konta w systemie Operon (w przypadku braku konta należy je w tym miejscu założyć);
  • po przejściu do konta – wybrać swoją szkołę (lub ją dodać);
  • kliknąć przycisk ZGŁOŚ SZKOŁĘ;
  • podać liczbę uczniów uczestniczących w egzaminie i zdawane przedmioty.

 

ZGŁOŚ SZKOŁĘ

Przypominamy, że Próbny Egzamin Gimnazjalny z Operonem odbędzie się w dniach 4–6 grudnia 2018 roku. We wszystkich szkołach w Polsce rozpoczyna się tego samego dnia o godzinie 9.00.

Uwaga! Szkoły zapisane do próbnego egzaminu otrzymają dla swoich nauczycieli pakiet kursów video „Życie z pasją”, poprowadzonych przez Iwonę Majewską-Opiełkę z bezpłatnym egzaminem końcowym! Plan kursów można zobaczyć TUTAJ.