Podręczniki zgodne z reformą 2017, narzędzia zapewniające pełne wsparcie metodyczne, a także kolejne inspirujące kursy i programy – przygotowania do następnego etapu podróży po świecie edukacji idą u nas pełną parą! 

We wrześniu spotkamy się wszyscy w zmodyfikowanej strukturze szkolnej. Zadbaliśmy o to, by ten kolejny etap podróży przebiegł w spokojnej atmosferze, sprzyjającej rozwojowi – zarówno nauczyciela, jak i ucznia. Z jednej strony przed nami nowe wyzwania, z drugiej – duże doświadczenie i płynące z niego przekonanie, że i tę podróż dobrze wykorzystamy.

Przygotowujemy właśnie pełną ofertą podręczników do klasy czwartej i siódmej szkoły podstawowej, zgodnych z nową podstawą programową. Tworzą je dla Was i Waszych uczniów sprawdzone zespoły autorskie oraz doświadczeni redaktorzy i graficy. Konsultacje z cenionymi ekspertami w poszczególnych przedmiotach dają nam gwarancję, że do Waszych rąk trafią publikacje na najwyższym poziomie: merytorycznym, graficznym i edytorskim. Już wkrótce udostępnimy Wam materiały demonstracyjne.

Do klasy czwartej przygotowaliśmy podręczniki do przedmiotów: język polski, matematyka, historia, przyroda, informatyka, muzyka, plastyka, technika.

Dla nowej klasy siódmej przygotowaliśmy publikacje do: języka polskiego, matematyki, historii, biologii, chemii, fizyki, geografii, informatyki, muzyki i plastyki. 

Podręczniki to oczywiście niezbędna baza. Od wielu lat dodatkowo zapewniamy naszym nauczycielom kompleksowy zestaw narzędzi do wykorzystania w codziennej pracy. Wszystkie materiały dydaktyczne, m.in.: rozkłady materiału, plany dydaktyczne, scenariusze lekcji, karty pracy czy filmy edukacyjne, są dostępne w serwisie multiteka.pl.

Znany i chętnie wykorzystywany przez nauczycieli generator testów to doskonałe narzędzie do tworzenia krótkich testów i klasówek – SPRAWDŹ.

Czym jednak byłaby podróż bez inspiracji? Dzięki naszej platformie kursowej www.kursy.operon.pl nauczyciele zdobywają dodatkowe umiejętności, poszerzają wiedzę nie tylko z zakresu dydaktyki, lecz także z obszaru kompetencji miękkich. Za chwilę wiosenna odsłona naszych kursów, a wśród nich m.in. te, które odpowiedzą na pytania związane z reformą i ułatwią funkcjonowanie w nowym ustroju szkolnym.