Najważniejsze informacje o podręcznikach Operonu do nowej podstawy programowej są już dostępne na naszej stronie internetowej! Dowiedzą się Państwo, jakie treści są ujęte w poszczególnych tomach i jak jest skonstruowany podręcznik. Udostępniliśmy także fragmenty publikacji ‒ upewnią one Państwa o dobrym wyborze. Mogą Państwo także poznać autorów poszczególnych publikacji!

Jak będzie wyglądał podręcznik do biologii dla klasy 4 szkoły podstawowej do nowej podstawy programowej? Jakie treści zawiera podręcznik do historii w klasie 7? Wiemy, że zmiany w strukturze szkolnej związane z wprowadzeniem reformy budzą sporo pytań. Zadbaliśmy o to, by nie musieli się Państwo martwić o narzędzia do pracy i zaplecze metodyczne. 

Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat każdego podręcznika przygotowywanego do nowej podstawy programowej. Mogą więc Państwo zapoznać się z pełną ofertą podręczników do klasy 4 i klasy 7 szkoły podstawowej. W przypadku części z nich uruchomiliśmy już procedurę zatwierdzania w MEN.

Każdą publikację prezentujemy w podobny sposób. Oprócz informacji o treściach z podstawy programowej, jakie zostały ujęte podręczniku, opisaliśmy również to, w jaki sposób podręcznik jest skonstruowany, jakie są jego najważniejsze cechy i atuty. Prezentujemy także autorów naszych publikacji. To specjaliści i praktycy z doświadczeniem nauczycielskim, sprawdzeni i kompetentni twórcy publikacji edukacyjnych.

Do każdej publikacji mogą Państwo zajrzeć! Udostępniliśmy fragmenty podręczników, by mogli Państwo zobaczyć, jak w praktyce realizujemy nasze założenia, a także upewnić się, że dokonali Państwo dobrego wyboru. 

Poznajcie nasze publikacje. Dla klasy 4 przygotowaliśmy podręczniki do przedmiotów:

język polski

matematyka

historia

przyroda

informatyka

   

muzyka seria 1

muzyka seria 2

plastyka

technika

  

Do nowej klasy 7 przygotowaliśmy podręczniki do następujących przedmiotów:

język polski

matematyka

historia

biologia

    

chemia

fizyka

geografia

informatyka

   

muzyka seria 1

muzyka seria 2

plastyka