„Wakacje” – czy nie jest to najważniejszy temat tego tygodnia? Upragniony czas jakże zasłużonego dla Państwa odpoczynku po roku szkolnym, który dostarczył mnóstwo wyzwań nie tylko edukacyjnych. Nadchodzi czas wolny, wypełniony aktywnościami, które pozwolą naładować baterie. Tego dziś Państwu życzymy i do naszych życzeń dołączamy informację, na którą wielu z Państwa czekało – Webinarowe lato 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi i tym razem się odbędzie!
 

Webinarowe lato 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi – zapraszamy do głosowania!

W odpowiedzi na Państwa pytania o wakacyjne spotkania z radością potwierdzamy, że wraca Webinarowe lato. Wspólnie z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi pracujemy nad tym, aby spotkania, które planujemy, dostarczyły Państwu wiedzy, inspiracji i mnóstwo dobrej energii! Chcemy, aby poruszały tematy dla Państwa ważne i ciekawe oraz niosły za sobą wartość w postaci wsparcia i gotowych rozwiązań, z których będą Państwo mogli skorzystać w samorozwoju na polu zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Czego zatem będą dotyczyły webinary? Decyzja należy do Państwa! TU znajdą Państwo ankietę z listą tematów proponowanych przez Przemka Staronia i Jego Gości. Zapraszamy do głosowania na te tematy spotkań, w których chcielibyście Państwo wziąć udział w wakacje.
   

                
Głosowanie rozpoczyna się dziś, w poniedziałek 21.06, i potrwa do czwartku 25.06. O wynikach głosowania poinformujemy Państwa na profilu Wydawnictwa Operon na Facebooku oraz w kolejnych odsłonach naszego Newslettera – Kuriera Edukacyjnego.

            

Wakacyjne spotkania już w lipcu!

Start wakacyjnych spotkań zaplanowany jest na drugą połowę lipca. Będą się one odbywały aż do końca wakacji na nowej platformie dla nauczycieli Mobilna szkoła.

Porozmawiamy o sile autentyczności, budowaniu nawyków czy marzeniach, których spełnianie jest bardzo ważne? A może o tym, jak poradzić sobie z oceną innych, do czego może prowadzić perfekcjonizm i czy warto być asertywnym? To Państwo zadecydują, który z tematów pojawi się podczas Webinarowego lata z Przemkiem Staroniem i Jego gośćmi!

Zachęcamy do udziału w głosowaniu na tematy, które Państwa interesują, oraz obserwowania naszego profilu Wydawnictwa Operon na Facebooku i dołączenia do naszej grupy na Facebooku – Mobilne lekcje, gdzie na bieżąco będziemy publikować wszystkie informacje.