Nowości Operon

Strefa dyrektora

Dla dyrektora

Egzaminy z Operonem

Platforma dla szkół uczestniczących w egzaminach organizowanych przez Operon: Próbna Matura, Próbny Egzamin Gimnazjalny, Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty oraz Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty. Platforma umożliwia zgłoszenie do programu, zamówienie i pobranie arkuszy oraz wprowadzenie wyników uczniów, a także generowanie raportów dla szkół.

Deklaracje

Serwis internetowy skierowany do nauczycieli przedmiotów objętych dotacją celową MEN na zakup podręczników. Prezentujemy aktualną ofertę dostosowaną do warunków nowelizacji. Udostępniamy dokumenty, które nauczyciele mogą przedstawić zespołowi przedmiotowemu i dyrektorowi szkoły. Umożliwiamy zarezerwowanie odpowiedni nakład wybranego podręcznika.

Oświata i prawo

Specjalistyczny serwis internetowy gwarantujący wsparcie z zakresu prawa oświatowego. Za jego pośrednictwem można uzyskać porady prawne udzielane przez ekspertów prawa oświatowego, cywilnego oraz prawa pracy. W serwisie opublikowano już ponad 3000 odpowiedzi na nadesłane pytania. Oświata i Prawo to również kompleksowa baza wzorów dokumentów, rozporządzeń i ustaw wraz z komentarzami.

Dotacje MEN

Zmiany w prawie oświatowym, które zaszły w ostatnich miesiącach, budzą w nauczycielach wiele pytań i obaw. Zadbaliśmy o to, by wspierać nauczycieli wszystkich przedmiotów i informacje o zmianach w edukacji zebrać w jednym miejscu. Serwis www.dotacjeMEN.operon.pl zawiera zawsze aktualne informacje o dotacjach, umożliwia rezerwowanie i zamawianie książek.

Sklep i kontakt

© 2019 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.