Nowości Operon

Dla nauczyciela

Ortograffiti

Metoda Ortograffiti jest stosowana od 10 lat w tysiącach polskich szkół. Jej skuteczność została potwierdzona w praktyce. Jest zalecana przez MEN do indywidualizacji pracy z uczniami ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, z ryzykiem dysleksji oraz innymi aspektami wymagającymi dodatkowej stymulacji dydaktycznej. Uzyskała także rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji. 

Multiteka

Zbiór multimedialnych materiałów dydaktycznych przydatnych w realizacji interesujących i angażujących uczniów lekcji. Materiały (do pobrania lub wyświetlenia online bezpośrednio z Multiteki), takie jak prezentacje multimedialne czy scenariusze lekcji, są dostępne w jednym miejscu, więc nie trzeba się przełączać między różnymi serwisami. Materiały są wsparciem na każdym etapie procesu na...

Generator testów

Praktyczne narzędzie dla nauczycieli umożliwiające przygotowanie sprawdzianów w kilku prostych krokach. Baza zawiera ponad 28 tys. gotowych zadań z 22 przedmiotów dla wszystkich poziomów edukacyjnych. Wysoka jakość merytoryczna materiałów opracowanych przez naszych ekspertów zapewnia komfortowe i szybkie układanie klasówek i kartkówek. 

Sklep i kontakt

Spektrum
Spektrum
Fundusze Europejskie
RP
Fundusze Europejskie
UE

Głównym celem projektu jest wdrożenie narzędzi optymalizujących procesy projektowe. Wartość projektu 60 331, w tym wkład Funduszy Europejskich 29 430.

© 2024 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.