Nowości Operon

Dla nauczyciela

Edukacja zdalna – co warto wiedzieć?

Edukacja zdalna jest prawdziwym wyzwaniem. Zadbaliśmy o to, by wspierać nauczycieli i dostarczyć im potrzebnych informacji związanych z nauczaniem na odległość. Na stronie udostępniamy m.in. schemat lekcji zdalnej z podręcznikiem oraz przydatne materiały dydaktyczne.

Ortograffiti

Metoda Ortograffiti jest stosowana od 10 lat w tysiącach polskich szkół. Jej skuteczność została potwierdzona w praktyce. Jest zalecana przez MEN do indywidualizacji pracy z uczniami ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, z ryzykiem dysleksji oraz innymi aspektami wymagającymi dodatkowej stymulacji dydaktycznej. Uzyskała także rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji. 

Multiteka

Obszerna baza materiałów dydaktycznych dostępnych bezpłatnie lub w preferencyjnych cenach dla nauczycieli. Zawiera tysiące plików do pobrania, m.in.: filmy edukacyjne, scenariusze lekcji, prezentacje multimedialne i wiele innych pomocy wspierających proces nauczania na każdym etapie edukacji. Stale rozbudowywana wraz z pojawieniem się nowych podręczników i projektów edukacyjnych. 

Generator testów

Praktyczne narzędzie dla nauczycieli umożliwiające przygotowanie sprawdzianów w kilku prostych krokach. Baza zawiera ponad 28 tys. gotowych zadań z 22 przedmiotów dla wszystkich poziomów edukacyjnych. Wysoka jakość merytoryczna materiałów opracowanych przez naszych ekspertów zapewnia komfortowe i szybkie układanie klasówek i kartkówek. 

Sklep i kontakt

© 2020 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.