Nowości Operon

Strefa ucznia

Egzamin Ósmoklasisty

Tak, Zdam!

Interaktywna platforma edukacyjna stworzona specjalnie dla wszystkich uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. W strefie nauki znajdują się odpowiedzi do zadań z Repetytorium, wyszukiwarka teorii, interaktywne testy online zawierające różnorodne typy pytań, materiały źródłowe, wskazówki oraz rozwiązania krok po krok aby gruntownie przećwiczyć i zrozumieć wybrane zagadnieni...

Matura

Giełda Maturalna

Unikalna platforma edukacyjna umożliwiająca kompleksowe przygotowanie do matury z 8 przedmiotów. Zawiera test diagnostyczny sprawdzający stan wiedzy na początku nauki, harmonogram dostosowany do rozkładu roku szkolnego, co pozwala efektywnie przyswajać kolejne porcje materiału – aż do samego egzaminu. Zadania maturalne można rozwiązywać na komputerze, tablecie, a nawet komórce. 

Wyniki uczniów

Wszyscy uczniowie biorący udział w próbnym egzaminie z Operonem po wpisaniu indywidualnego kodu dostępu, otrzymanego od nauczycieli, mogą poznać szczegółowy raport swoich wyników. Dzięki prezentacji wyników na tle innych uczniów z całej Polski można oszacować swoje szanse na dostanie się do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej lub na wymarzone studia.

Sklep i kontakt

Spektrum
Spektrum
Fundusze Europejskie
RP
Fundusze Europejskie
UE

Głównym celem projektu jest wdrożenie narzędzi optymalizujących procesy projektowe. Wartość projektu 60 331, w tym wkład Funduszy Europejskich 29 430.

© 2024 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.