Nowości Operon

Matura

Giełda Maturalna

Unikalna platforma edukacyjna umożliwiająca kompleksowe przygotowanie do matury z 8 przedmiotów. Zawiera test diagnostyczny sprawdzający stan wiedzy na początku nauki, harmonogram dostosowany do rozkładu roku szkolnego, co pozwala efektywnie przyswajać kolejne porcje materiału – aż do samego egzaminu. Zadania maturalne można rozwiązywać na komputerze, tablecie, a nawet komórce. 

Gram i zdam

Quiz edukacyjny oparty na formule popularnego teleturnieju „Milionerzy”. Zadania na trzech poziomach edukacyjnych: maturalnym, gimnazjalnym oraz szóstoklasisty wspierają przygotowanie do egzaminów. Niewątpliwym atutem aplikacji jest możliwość rywalizacji z innymi uczestnikami. Gra dostępna w serwisie gramizdam.pl oraz jako aplikacja na telefon do pobrania w sklepie Google Play i App Sto...

Wyniki uczniów

Wszyscy uczniowie biorący udział w próbnym egzaminie z Operonem po wpisaniu indywidualnego kodu dostępu, otrzymanego od nauczycieli, mogą poznać szczegółowy raport swoich wyników. Dzięki prezentacji wyników na tle innych uczniów z całej Polski można oszacować swoje szanse na dostanie się do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej lub na wymarzone studia.

Sklep i kontakt

© 2020 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.