Nowości Operon

Sprawdzian Szóstoklasisty

Gram i zdam

Quiz edukacyjny oparty na formule popularnego teleturnieju „Milionerzy”. Zadania na trzech poziomach edukacyjnych: maturalnym, gimnazjalnym oraz szóstoklasisty wspierają przygotowanie do egzaminów. Niewątpliwym atutem aplikacji jest możliwość rywalizacji z innymi uczestnikami. Gra dostępna w serwisie gramizdam.pl oraz jako aplikacja na telefon do pobrania w sklepie Google Play i App Sto...

Wyniki uczniów

Wszyscy uczniowie biorący udział w próbnym egzaminie z Operonem po wpisaniu indywidualnego kodu dostępu, otrzymanego od nauczycieli, mogą poznać szczegółowy raport swoich wyników. Dzięki prezentacji wyników na tle innych uczniów z całej Polski można oszacować swoje szanse na dostanie się do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej lub na wymarzone studia.

Dla rodziców szóstoklasisty

Serwis przeznaczony dla rodziców uczniów przystępujących do sprawdzianu szóstoklasisty. Zawiera najważniejsze informacje na temat nowej formuły sprawdzianu od roku 2015 oraz Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty z Operonem. Baza arkuszy egzaminacyjnych oraz praktyczne porady dla rodziców wspierają dziecko w nauce do pierwszego państwowego egzaminu. 

Sklep i kontakt

© 2019 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas
58 679 00 00

Napisz do nas
info[at]operon.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.