Ośmieleni zainteresowaniem i zaufaniem, jakim obdarzyli Państwo  Kursy internetowe z Operonem, postanowiliśmy stworzyć  miejsce spotkań – grupę na Facebooku e-Rozwój Nauczycieli. Skupia ona nauczycieli lubiących się uczyć, zwłaszcza zdalnie. 

 

baner grupy e-rozwoj

 
Znajdą Państwo tu nowe pomysły, nieoczywiste rozwiązania, inspiracje wyjątkowych pedagogów. Dla uczestników Kursów internetowych 
z Operonem będzie to miejsce poznania się i spotkań. Często słyszymy, że właśnie tego Państwu brakuje – bliskiego kontaktu z innymi kursantami i prowadzącymi.

Już teraz można spotkać się z Ewą Radanowicz – wybitną pedagożką, twórczynią autorskiej szkoły publicznej, do której przyjeżdżają nauczyciele z całej Polski, by uczyć się i uwierzyć, że można. Ewa Radanowicz jest inicjatorką ogólnopolskiego oddolnego ruchu Wiosna Edukacji i wielu innych innowacyjnych projektów edukacyjnych, które doskonale Państwo znają. Ostatnio ukazała się jej książka „W szkole wcale nie chodzi o szkołę”.

Specjalnie dla Państwa Ewa Radanowicz opracowała kurs „Ile jest relacji w relacji w szkole”. „W tym kursie pokażę, jak w codzienności szkolnej, w zgiełku i biegu, budować relacje i dobry klimat szkoły. Jak w prosty i niewymagający sposób, ale z pomysłem, doprowadzić do tego, żeby 
w naszej pracy było dużo relacji w relacji”. 

 
I jeszcze niespodzianka! Każdy, kto zapisze się na kurs do 10 maja do godziny 23.59, otrzyma bonus od Ewy Radanowicz 
– Dyplom nauczyciela – architekta relacji. Zapraszamy!