Dzięki pasji można stać się prawdziwym ekspertem w konkretnej dziedzinie. Czym to owocuje? Ciekawymi prezentacjami i autorskimi materiałami gromadzonymi na komputerze. Pora zrobić krok dalej! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i zostania autorem kursów internetowych.

Już 9 lipca na naszej platformie kursy@operon.pl pojawiła się kolejna edycja kursu „Nie tylko do szuflady – podziel się swoją pasją i zostań autorem kursów internetowych Operonu”. Podczas szkolenia nauczymy wszystkich chętnych, jak realnie oceniać swoją wiedzę i możliwości oraz jak zidentyfikować zasoby. Uczestnicy kursu dowiedzą się, jak „ograć” nawyki i pracować z ograniczającymi przekonaniami. Nauczą się także zarządzać swoim czasem, uruchamiać automotywację i tworzyć strategię działania. A kiedy już wyposażymy ich  w odpowiednie narzędzia i stworzą pierwszy kurs, podpowiemy, jak wykreować swoją markę w sieci.

Kurs jest całkowicie bezpłatny i składa się z 3 modułów:

Moduł 1. Czy to naprawdę możliwe? Pasję można, a nawet trzeba przekazać!

Moduł 2. Uwolnij kreatywność. Co zrobić, by szkolenie inspirowało do rozwoju?

Moduł 3. Tworzenie materiałów graficznych dla kursantów

 
Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Uczestnicy kursu będą mieli szansę wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Aby to zrobić, należy zaliczyć wszystkie moduły kursu, a w dniach  21.08–30.09.2019 r. wysłać do nas pracę konkursową, czyli autorską propozycję nowego kursu internetowego dla nauczycieli, opracowaną według wytycznych wskazanych podczas szkolenia. Zwycięzcy konkursu zaproponujemy współpracę i publikację jego kursu.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie kursu. Zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia!