klawiatura e-learning
Przed nami kolejny  rok szkolny, a wraz z nim pora na nowe wyzwania, zdobywanie kolejnych umiejętności. Zwiększanie kompetencji umożliwiają nowości w ofercie kursów internetowych Operonu. Zapraszamy do zapoznania się z wrześniowym harmonogramem szkoleń.

                                       

„Smartfon w rękach ucznia i nauczyciela”

Już na początku września będą Państwo mieli okazję wziąć udział w reedycji popularnego kursu „Smartfon w rękach ucznia i nauczyciela”,
z którego dowiedzą się Państwo, jak uczyć nowocześnie z wykorzystaniem ogólnodostępnych i darmowych technologii.

 
"Nowy awans zawodowy – od stażysty do profesora oświaty”

Jak wiadomo, w ostatnim czasie zaszło wiele zmian w Karcie nauczyciela i innych aktach prawnych dotyczących oświaty. Zmieniły się także zasady dotyczące awansu zawodowego.  O zmianach i warunkach zdobywania stopni zawodowych dowiedzą się Państwo z kursu
„Nowy awans zawodowy – od stażysty do profesora oświaty”, napisanego przez prawnika w przystępnej formie pytań i odpowiedzi.

 
„Jak oswoić konflikty w klasie? Praktyczny poradnik dla nauczyciela"

Coraz więcej nauczycieli wskazuje na narastającą ilość konfliktów w szkołach i klasach. Dotyczy to szczególnie młodszych dzieci, którym trudniej jest powstrzymać emocje. W przypadku starszych uczniów duży udział w konfliktach ma przemoc psychiczna. Jak poradzić sobie
z różnymi konfliktami w szkole, a nawet przekuć je w coś konstruktywnego? Sposobów na radzenie sobie z problemem dostarczy szkolenie
„Jak oswoić konflikty w klasie? Praktyczny poradnik dla nauczyciela (DRUGA EDYCJA)”.

 
„Nowe kompetencje Animatora Ortograffiti”

Projekt Klubów Ortograffiti jest znany i ceniony przez wielu nauczycieli w całej Polsce. Tym razem proponujemy szkolenie specjalnie dla najbardziej zaangażowanych, certyfikowanych Animatorów. „Nowe kompetencje Animatora Ortograffiti” to kurs dla tych z Państwa, którzy chcieliby prowadzić swoje Kluby z jeszcze większym pakietem wiedzy i umiejętności.

 
„Zaprojektuj edukację. Design Thinking w Twojej szkole"

Jak pomóc uczniom zdać egzamin maturalny i ósmoklasisty? To pytanie zadaje sobie wielu nauczycieli. Z pomocą przychodzi nasz kolejny kurs internetowy. Jest to kolejna odsłona szkolenia, które przed reformą dotyczyło egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.

Na koniec września coś dla fanów Design Thinking: jak stosunkowo niskim kosztem uatrakcyjnić lub przekształcić sale dydaktyczne i korytarze? Jak bardziej angażować uczniów i pobudzać ich kreatywność? Dla eksperta Design Thinking to nic trudnego – zapraszamy na kurs „Zaprojektuj edukację. Design Thinking w Twojej szkole (TRZECIA EDYCJA)”.

 
Wszystkie te kursy znajda Państwo we wrześniu na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty na bieżąco. Już wkrótce zaprezentujemy także harmonogram październikowych kursów internetowych.