kalendarz dla nauczyciela 2019-2020

Plany lekcji, harmonogram uroczystości szkolnych, terminy i notatki na spotkania z rodzicami i wiele innych cennych dla nauczyciela informacji można zgromadzić w jednym miejscu – podręcznym Kalendarzu Nauczyciela. 

 
 
Pomoc w organizacji roku szkolnego 2019/2020

Kalendarz powstał w celu ułatwienia organizacji pracy nauczyciela. Jest poręczny i funkcjonalny, na co składają się wyróżnienie najważniejszych dla nauczyciela dat oraz świąt, miejsce na plan lekcji oraz własny dziennik lekcyjny. Dodatkowo w kalendarzu zostało przygotowane miejsce na harmonogram imprez i uroczystości szkolnych, plan spotkań z rodzicami, tabele składek uczniowskich oraz dane uczniów potrzebne każdemu wychowawcy. Dzięki temu nauczyciele mogą w jednym miejscu gromadzić  informacje dotyczące obowiązków zawodowych oraz życia prywatnego – w publikacji wydzielono miejsce na notatki i książkę adresową.

Trwała i oryginalna oprawa, wygodny rozmiar i waga zbliżona do zeszytu niewielkich rozmiarów, a także wyszczególnione ważne wydarzenia  stanowią o tym, że kalendarz od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród pedagogów.

W tegorocznej edycji ponownie znalazły się kolorowe zdjęcia charakteryzujące różne części świata, takie jak Japonia, Indie czy Meksyk, wzbogacone cytatami noblistów i regionalnych przysłów. Edukacja jest podróżą – będzie niezmiernie miło towarzyszyć Państwu w kolejnym roku szkolnym!

Kalendarz jest dostępny w sklepie internetowym Wydawnictwa Operon.