Przygotowaliśmy dla Państwa kolejny webinar, który poprowadzi edukatorka specjalizująca się
w zarządzaniu zmianą, współinicjatorka projektów takich jak #wiosnaedukacji oraz Projektu Społecznego Nauczycieli lekcjewsieci.pl – Oktawia Gorzeńska.

 

„Nie ma wątpliwości – sytuacja pandemii oznacza działanie w modelu kryzysowym, nieprzewidywalnym, naznaczonym lękiem przed nieznanym. Od nas jednak zależy, jak moment zmiany wykorzystamy, ustalając priorytety, rewidując metody pracy, a przede wszystkim definiując filozofię pracy od nowa.” – możemy przeczytać na blogu Oktawii Górzeńskiej. Edukatorka na co dzień pracuje z dyrektorami, nauczycielami, samorządami i różnymi instytucjami, tworząc programy edukacyjne i strategie rozwoju placówek. Ponadto szkoli oraz doradza, jak wdrażać zmianę i nowatorskie rozwiązania. Oktawia Górzeńska już jutro spotka się z Państwem podczas kolejnego webinaru z cyklu „Nauczyciel w czasie pandemii”. 
 

baner zdalnie czyli jak

 

Jakie zagadnienia omówimy podczas webinaru? 

Spotkanie z Oktawią Górzeńską – „Zdalnie, czyli jak? O organizacji pracy nauczyciela” odbędzie się we wtorek, 19 stycznia o godz. 17.00. Podczas webinaru porozmawiamy między innymi o:

  • dobrych praktykach dotyczących zdalnego awansu zawodowego,
  • łączeniu realizacji podstawy programowej z rozwojem umiejętności i postaw,
  • sposobach motywowania uczniów do pracy,
  • dbaniu o relacje w klasie,
  • właściwym ocenianiu,
  • przeciwdziałaniu wypaleniu zarówno swojemu, jak i wychowanków.

 

Zachęcamy do udziału wszystkich nauczycieli, którzy kompleksowo podchodzą do edukacji i chcą połączyć przekazywanie wiedzy z rozwojem kompetencji miękkich.

Chętnych zapraszamy już jutro o godzinie 17.00 >> TUTAJ

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w webinarze.

 

Nagrania z dotychczasowych webinarów

Nagrania z przeprowadzonych dotychczas webinarów w ramach cyklu Nauczyciel w czasie pandemii są dostępne na naszym kanale na YouTube >>TUTAJ. Zachęcamy wszystkich nauczycieli – a w szczególności te osoby, którym nie udało się wziąć udziału w webinarach na żywo – do oglądania filmów. To duża dawka wiedzy i inspiracji od Pana Belfra oraz Przemka Staronia.

 

Bieżące informacje o aktualnych wydarzeniach oraz ciekawostkach ze świata edukacji znajdą Państwo w grupie Mobilne lekcje – czyli uczymy mobilnie i tradycyjnie  Zapraszamy >>TUTAJ.