grupa przyjaciol studiuje mape na tle jesiennych drzew
Poznawanie uroków kraju poza głównym sezonem turystycznym
to główny cel akcji „Polska poznaj więcej – weekend za pół ceny”.
W ramach wydarzenia można skorzystać z noclegów, ofert kulturalnych czy gastronomicznych oferowanych przez setki obiektów.

 
 

Odpoczynek nauczyciela poza sezonem turystycznym 

Praca nauczyciela to satysfakcjonujące, ale również trudne i wyczerpujące zajęcie. „Polska poznaj więcej – weekend za pół ceny” jest  kolejną świetną okazją, by odpocząć od szkolnych obowiązków i nabrać sił. Poznając nowe zakątki Polski, będą mieli Państwo również sposobność, aby zainspirować się do stworzenia nowych i ciekawych lekcji. Być może miejsce, które będą Państwo zwiedzać, zainspiruje do zorganizowania wycieczki szkolnej? Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna już po raz siódmy współorganizują akcję, w  której zachęcają do odkrywania kraju przez cały rok. Do wydarzenia przystąpiło ponad tysiąc partnerów, którzy od piątku do niedzieli (22–24 listopada) obniżą ceny o 50%. Będą mogli Państwo skorzystać z propozycji restauracji, uzdrowisk, SPA, ofert z zakresu kultury i sztuki oraz innych wybranych atrakcji turystycznych.
 

Zasady przystąpienia do wydarzenia 

Udział w wydarzeniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji, muszą jednak Państwo pamiętać o limitach zniżkowych ofert. Dlatego warto już teraz odnaleźć interesujące miejsce i zarezerwować lub kupić promocyjne usługi czy produkty. Na stronie Polska Zobacz Więcej w zakładce „Znajdź ofertę” znajduje się lista partnerów projektu. Znajdą tam Państwo także wyszukiwarkę oraz mapę, na której zostały zaznaczone wszystkie obiekty. Odkrywania Polski nigdy za wiele!
 

Źródło:MSiT i Polska Zobacz Więcej