Podczas roku szkolnego każdego dnia nauczyciele dbają o rozwój swoich kompetencji i umiejętności, korzystając nie tylko z kursów e-learningowych, blogów, tutoriali, ale także wielu innych źródeł. Wakacje to czas odpoczynku, ale czy warto rezygnować z rozwoju podczas ich trwania?  Może lepiej spędzić je aktywnie? Wykorzystajmy wolny czas na odkrywanie zupełnie nowych pasji!

Już 19 czerwca w szkołach zabrzmi ostatni dzwonek, a uczniowie i nauczyciele rozejdą się do domów, by spotkać się ponownie 1 września. Niektórzy mają już zaplanowane urlopy – jedni dadzą się porwać chwili i zdecydują się na spontaniczny wyjazd, a inni postawią na odpoczynek w domowym zaciszu. Niezależnie od wyboru pamiętajmy o tym, że większą ilość czasu wolnego zawsze warto wykorzystać na aktywność nie tylko fizyczną, ale i umysłową, a odkrywanie nowych pasji i zainteresowań zawsze wpłynie korzystnie na rozwój naszych umiejętności i kompetencji. Dlatego w tym roku proponujemy Państwu zupełnie nowy, wyjątkowy kurs internetowy: Szydełkowanie – stara moda, czy nowa pasja?

Niektórym  szydełkowanie być może kojarzy się ze staromodnym, babcinym stylem. Nic bardziej mylnego! W ostatnich latach wyroby szydełkowe stały się niezwykle popularne.  Są one unikatowe,  często wykonywane na zamówienie, i podkreślają indywidualność. To nie tylko obrusy i serwetki, ale również nowoczesna bielizna, ubrania, zabawki dla dzieci oraz designerskie ozdoby do mieszkania, tworzące oryginalny klimat, niekiedy przywołujący piękne wspomnienia.

Podczas kursu poznają Państwo szydełkowanie od podszewki. Rozpocznie go zaprezentowanie historii tworzenia dzianiny szydełkiem , a także korzyści, jakie nasz organizm czerpie z takiej aktywności. A jest ich wiele!  Zalicza się do nich przede wszystkim terapia ręki, rozwój pracy obu półkul mózgu i głębokie odprężenie. Dowiedzą się Państwo, jak rozpocząć przygodę z szydełkowaniem, poznają Państwo techniki, a przede wszystkim, dzięki tutorialom nagranym specjalnie na potrzeby kursu, stworzą Państwo własne, niepowtarzalne robótki! Szkolenie składa się z 4 modułów. Każdy z nich zawiera artykuł, bibliografię oraz filmy instruktażowe, nagrane specjalnie dla Państwa przez autorkę, Joannę Kwiecińską.  Na koniec szkolenia każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swoich prac na forum kursu. Zachęcamy do zapoznania się z mailem powitalnym napisanym przez autorkę:

Zapisy na kurs rozpoczynają się dziś, 17 czerwca. Zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniu oraz do odwiedzenia bloga autorki – Joanny Kwiecińskiej www.szydelkowefirany.blogspot.com.

ZAPISZ SIĘ