Pierwsze warsztaty z aplikacją na lekcję dla nauczyciela organizowane w Trójmieście już za nami. Aplikacja została oceniona przez uczestników jako bardzo atrakcyjne rozwiązanie, które bez wątpienia wpłynie na komfort prowadzenia zajęć. Szybki dostęp do rozkładówek z podręcznika (e-podręcznik) i dodatkowych prezentacji na lekcję oraz nowe oblicze interakcji pomiędzy uczniem a nauczycielem to kilka z zalet testowanego przez nauczycieli narzędzia.

Pierwsza w Polsce aplikacja na lekcję dla nauczyciela zintegrowana z podręcznikiem to absolutna nowość na rynku edukacji. Zapewnia wybór różnorodnych materiałów w zależności od potrzeb i możliwości danej klasy oraz szybkość i wygodę przygotowania prezentacji w dowolnym miejscu i czasie – wszystko w zasięgu ręki, w jednym smartfonie.

Letnie warsztaty to okazja do przetestowania aplikacji w warunkach szkolnych oraz przybliżenia koncepcji podręczników. Każdą lekcję z podręcznika uzupełnia materiał znajdujący się w aplikacji. Poza rozkładówkami, które nauczyciel może wyświetlić na ekranie multimedialnym, w aplikacji znajdują się dodatki przyporządkowane do toku konkretnej lekcji, jednak to nauczyciel decyduje, kiedy i czy dany materiał zaprezentuje klasie. Atrakcyjne
i angażujące 45 minut to cel, który aplikacja na lekcję dla nauczyciela ma pomóc osiągnąć każdemu nauczycielowi.
  
 
Zapraszamy do dołączenia dogrona pierwszych testujących!

Zachęcamy do sprawdzenia, jak w praktyce działa aplikacja na lekcję. Na spotkaniu z Konsultantem Edukacyjnym Operonu w szybki sposób połączą Państwo telefon z rzutnikiem i przedstawią pierwszą prezentację z użyciem własnego smartfona. Przekonają się Państwo, jak łatwo przygotować się do poprowadzenia angażującej lekcji w nowym roku szkolnym.

Zapraszamy do zapisów na letnie warsztaty z aplikacją na lekcję dla nauczyciela.

Szczegółowy harmonogram warsztatów podamy już wkrótce.