Poznali już Państwo możliwości aplikacji Operon 45, która w jednym miejscu gromadzi podręczniki, scenariusze lekcji i bazę multimediów ułatwiających prowadzenie ciekawych lekcji? To jedyna tak wszechstronna propozycja na rynku edukacyjnym, którą warto poznać i polecić!

 

Aplikacja Operon 45 to multimedialny warsztat pracy nauczyciela, dzięki któremu w prosty i intuicyjny sposób można przygotować się do lekcji
i poprowadzić ją, wyświetlając wybrane materiały na smartfonie na dowolnych nośnikach w klasie bez konieczności łączenia się z Internetem. Prosta nawigacja umożliwia swobodnie sterowanie przebiegiem zajęć z dowolnego miejsca w sali. Noszenie ze sobą stosu podręczników
i pomocy dydaktycznych może przejść do historii, bo w aplikacji znajdziemy wszystko to, co jest potrzebne do przeprowadzenia lekcji. Przygotowanie do zajęć stanie się prostsze, kiedy skorzystamy z gotowych scenariuszy lekcji, także na zajęcia z wychowawcą.  
 

Uwaga – konkurs!

Czy Państwa zdaniem aplikacja Operon 45 jest pomocna w przygotowaniu i prowadzeniu lekcji? Czy znają Państwo nauczycieli, którzy będą nią zainteresowani?

Podziel się aplikacją Operon 45 i poleć ją innym nauczycielom. Wszystkim, którzy zechcą polecić aplikację, podarujemy powerbanki. Zapewnią one dostawę energii na wszystkie Mobilne lekcje z Operonem!

Szczegóły konkursu:

  • Podaj adresy e-mailowe trzech nauczycieli, którzy do tej pory nie korzystali z aplikacji Operon 45 i którym chcesz zaproponować zapoznanie się z nią.
  • Po trzech skutecznych poleceniach skontaktujemy się z Tobą w celu wysyłki nagrody.
  • Ciesz się aplikacją Operon 45 i mobilną ładowarką do swojego smarfona.

  

baner polec aplikacje

 
Formularz pod linkiem: https://operon.pl/Aplikacja-Operon-45/polecam-aplikacje/