Jak oswoić emocje i uczynić z nich superbohaterów? Jak uczyć się szybciej, lepiej i z przyjemnością? 
Jak wyjść z pudełka i zacząć myśleć nieszablonowo? Odpowiedzi w kolejnych webinarach z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi oraz podczas warsztatów przedmiotowych z Konsultantami Edukacyjnymi. 

 

Jak wyjść z pudełka i zacząć myśleć nieszablonowo?

Webinarowe lato z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi trwa. W sierpniu będzie jeszcze intensywniej –  czekają na Państwa 3 webinary tygodniowo - bardziej emocjonalnie i zaskakująco, a do tego zero rutyny i utartych schematów. No i najważniejsze – kolejni ciekawi Goście: nauczyciele z pasją, topowi polscy pedagodzy, którzy podzielą się swoim nietuzinkowym spojrzeniem na edukację i sprawdzonymi praktykami.
 

Webinarowy rozkład jazdy na najbliższy tydzień

Wtorek, 4 sierpnia Marta Florkiewicz-Borkowska – Gość Przemka Staronia zabierze Was w świat emocji. Jako uczestnicy tego spotkania będą Państwo mieli okazję doświadczenia artystycznego procesu wyrażania swoich emocji.  Prowadząca zaprosi Was nie tylko do słuchania, ale również do działania! Będą potrzebne rekwizyty – ale o tym dowiedzą się Państwo z opisu webinaru.

baner webinar przemka staronia

W programie:

  • O ważności emocji w naszym życiu. O tym, że warto o emocjach mówić w szkole. O roli edukacji społeczno-emocjonalnej i jej umiejscowieniu w szkole.
  • Jak wyrażać emocje? Jak oswoić emocje? Jak się im przyjrzeć? Czy emocja może stać się superbohaterem?
  • W jaki sposób zachęcać i pobudzać naszych uczniów do wyrażania emocji?  Co się sprawdza? A co niekoniecznie?
  • Jak warsztatowo pracować z emocjami zarówno z uczniem młodszym, jak i starszym?

 

Środa, 5 sierpnia Przemek Staroń pokaże efektywne techniki uczenia się – żeby uczyć się szybciej, lepiej i z przyjemnością.

baner webinar przemka staronia

W programie:

  • Dlaczego często tak trudno się czegoś nauczyć?
  • Jak uczyć się szybciej, lepiej, efektywniej i z przyjemnością?
  • Jak dać sobie radę nawet z najtrudniejszym materiałem do opanowania?

 

Czwartek, 6 sierpnia Marta Młyńska – Gość Przemka Staronia – podzieli się swoimi sposobami na pobudzenie kreatywności własnej i swoich uczniów.

baner webinar przemka staronia

W programie:

  • Kreatywnie, czyli jak?
  • Jak wyjść z pudełka i zacząć myśleć nieszablonowo?
  • Jak pobudzić swoją kreatywność, a tym samym kreatywność swoich uczniów?

 

Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w poprzednich spotkaniach, przygotowaliśmy nagrania. Są one dostępne na naszym kanale 
na YouTube.com.

Ponadto każdy uczestnik webinaru otrzyma zaświadczenie uczestnictwa.

Razem z Przemkiem i Jego Gośćmi zapraszamy do świata Mobilnej lekcji z Operonem i zachęcamy do pobrania aplikacji oraz sprawdzenia jej wszystkich możliwości >> TUTAJ.

 
Warsztaty przedmiotowe 

Przez najbliższe tygodnie będziemy się spotykać kilka razy w tygodniu i prezentować Państwu, jak dzięki aplikacji Operon 45 oraz połączeniu tradycyjnych i mobilnych metod nauczania przeprowadzić ciekawe lekcje. Następnie wspólnie omówimy przedstawione nowości. Bezpłatne warsztaty online poprowadzą dla Państwa Konsultanci Edukacyjni.

 
I wiele więcej! Pełen harmonogram spotkań jest dostępny na stronie>> TUTAJ.