Globus, mapa, odręczne notatki i drukowany podręcznik czy może grafika, prezentacja, scenariusz lekcji
i podręcznik dostępny po kliknięciu w smartfona? Mobilna lekcja z Operonem doskonale łączy wszystkie sposoby na dobrą lekcję. Zapraszamy nauczycieli poszukujących nieszablonowych pomysłów edukacyjnych do udziału w ciekawym konkursie z cennymi nagrodami.

 

Aplikacja Operon 45 – wsparcie kreatywnych belfrów

Na początek trzy smartfony Samsung Galaxy A10 SM-A105F czekają na nauczycieli, którzy do 28 czerwca 2020 r. wyślą do nas zdjęcia albo filmy pokazujące ich analogowe materiały do przeprowadzenia wybranej lekcji z aplikacji Operon 45. Doskonale wiemy, że kreatywność nauczycieli nie zna granic, więc spodziewamy się oryginalnych propozycji. Ograniczeniem w tworzeniu prac konkursowych jest tylko wyobraźnia!
 

konkurs wygraj smartfon

 
Wszystkie szczegóły konkursu, a także jego regulamin, znajdują się na fanpage’u Operonu. Pod postem o konkursie będziemy czekać na prace konkursowe, które należy uzupełnić o klauzulę: „Akceptuję Regulamin Konkursu «Smartfon dla smart-nauczyciela!» oraz zezwalam
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Operon w celu przeprowadzenia i ogłoszenia wyników Konkursu”.

Wśród nadesłanych prac wybierzemy trzech zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni sprawdzonym przez nas telefonami do prowadzenia mobilnych lekcji.  Można na nie z łatwością ściągnąć aplikację Operon 45 i wykorzystywać jej możliwości na lekcjach w nowym roku szkolnym.
 

Aplikacja Operon 45 – nieograniczone inspiracje

Mobilna lekcja z Operonem wraz z aplikacją Operon 45 w doskonały sposób łączy tradycyjne i multimedialne metody nauczania. Intuicyjna obsługa, wszystkie podręczniki Operonu dostępne po kliknięciu w ekran smartfona, a do tego ogromna, wszechstronna baza multimedialnych materiałów dodatkowych,  dają nieograniczone możliwości prowadzenia ciekawych i angażujących uczniów lekcji. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play >> KLIKNIJ. Pełny dostęp do jej funkcji – wyświetlania materiałów na lekcji – otrzymują nauczyciele, którzy podpiszą deklarację wyboru podręczników Operonu na nowy rok szkolny.  

Warto być smartnauczycielem z Operonem! Aplikacja Operon 45 to nieograniczone inspiracje także przy tworzeniu prac konkursowych.