Doskonale wiemy, że belferska wyobraźnia jest nieograniczona, a inspiracją do tworzenia pomocy naukowych może być wszystko. Druga edycja naszego konkursu Smartfon dla smartnauczyciela przeznaczona jest dla tych, którzy potrafią stworzyć coś z niczego, i sprawić, że lekcje stają się wyjątkowe.

 

Konkurs dla nauczycieli z wyobraźnią! 

Nauczycielem się jest, a nie bywa. Tę starą prawdę znają wszyscy, a szczególnie ci nauczyciele, którzy inspirację do swoich lekcji widzą wszędzie. Czasami jest nią przypadkowy obraz, innym razem – splot wydarzeń, film czy rozmowa. Ponieważ nauka to nie tylko podręczniki, jesteśmy ciekawi, jakie pomoce tworzą Państwo na swoje lekcje, by zaangażować uczniów.

Do kolejnej edycji naszego konkursu zapraszamy wszystkich nauczycieli, którzy chcą się podzielić sprawdzonymi materiałami do prowadzenia lekcji. Można je sfotografować, opisać lub nakręcić i umieścić w komentarzu pod naszym konkursowym postem na Facebooku >>TUTAJ.
Każda forma zostanie przyjęta, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Trzej autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni smartfonami Samsung Galaxy A10. To sprawdzone telefony, które od września pomogą prowadzić Mobilne lekcje z Operonem z aplikacją Operon 45. Ale nie tylko!

Na konkursowe komentarze czekamy do 16 sierpnia. Wszystkie szczegóły konkursu, a także jego regulamin, znajdują się na fanpage’u Operonu. Pod postem o konkursie będziemy czekać na komentarze, które należy uzupełnić o klauzulę „Akceptuję Regulamin”.
 

Operon 45 – wiele inspiracji w jednej aplikacji 

O tym, że warto wziąć udział w konkursie przekonali się zwycięzcy pierwszej edycji. Uczestnicy konkursu zauważyli, że aplikacja Operon 45 jest pomocnym narzędziem, które ułatwi przygotowanie się do zajęć i sprawi, że będą jeszcze ciekawsze. Bogata baza materiałów multimedialnych sprawi, że każda lekcja stanie się wyjątkowa i niepowtarzalna.

Mamy nadzieję, że telefony Samsung Galaxy A10, które trafią do zwycięzców drugiej odsłony naszego konkursu, pomogą w przygotowaniu
i prowadzeniu mobilnych lekcji.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do pobrania aplikacji Operon 45 i zapoznania się z podręcznikami, scenariuszami lekcji i materiałami dodatkowymi. Po pobraniu podręcznika wszystkie potrzebne pomoce są dostępne w jednym miejscu w telefonie, a korzystanie z nich nie wymaga dostępu do Internetu. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play >> KLIKNIJ. Pełny dostęp do jej funkcji – wyświetlania materiałów na lekcji – otrzymują nauczyciele, którzy wybiorą podręczniki Operonu na kolejny rok szkolny i złożą deklarację wyboru podręczników. 

Zachęcamy do składania deklaracji wyboru TUTAJ.
   

Mobilna lekcja z Operonem to atrakcyjne 45 minut, które dają satysfakcję nauczycielowi i radość uczniowi!