Ostatni miesiąc roku szkolnego to zarówno czas na podsumowanie, jak i przygotowywanie się do kolejnego roku szkolnego. Podpowiadamy, jak szybko i sprawnie złożyć zamówienie dotacyjne na podręczniki, ćwiczenia i materiały edukacyjne dla uczniów klas 1–8 szkoły podstawowej. W serwisie zamowienia.operon.pl znajdą Państwo podręczniki, materiały ćwiczeniowe i inne materiały edukacyjne dla każdej z klas szkoły podstawowej.

Oferta obejmuje publikacje Wydawnictwa Operon oraz wydawców podręczników do nauki języków obcych dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Została przygotowana odrębnie dla każdej z klas, z uwzględnieniem specyfiki dotacyjnej dla danego poziomu edukacyjnego.

 

Oferta dotacyjna na rok szkolny 2022/2023

Wzorem ubiegłych lat uruchomiliśmy dla Państwa specjalny serwis, za którego pośrednictwem można zapoznać się z ofertą publikacji objętych dotacją MEiN i złożyć zamówienie TUTAJ. System zamawiania jest bardzo prosty ‒ można zrobić to zarówno on-line, jak i w sposób tradycyjny, wysyłając do wydawnictwa wypełniony formularz pocztą, a także  w formie skanu lub zdjęcia na adres: zamowienia@operon.pl.

Każdy nauczyciel szkoły podstawowej, który wybiera podręczniki Operonu, otrzymuje:

  • podręczniki,
  • materiały ćwiczeniowe,
  • dostęp do Multiteki,
  • kompleksowe wsparcie techniczne i merytoryczne.

 
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą edukacyjną podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla edukacji wczesnoszkolnej oraz uczniów klas 4–8 szkół podstawowych.

oferta ew
oferta sp

 
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa Operon oraz składania zamówień w serwisie https://zamowienia.operon.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt z konsultantem Wydawnictwa OPERON pod numerem tel.: 58 679 00 00 lub przez e-mail:info@operon.pl.

dotacje