Aplikacja Operon 45 skradła serca nauczycieli i została doceniona przez Superbelfrów

Webinarowe lato to dopiero początek! 

Webinarowe lato z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi już za nami. To był dobry i mądry czas!. Zawdzięczamy to Przemkowi i wspaniałym Gościom – wybitnym nauczycielom i edukatorom. Wśród nich znaleźli się: Marta Młyńska, Jolanta Majkowska - Specjalni.pl, Agnieszka Jankowiak-Maik  – Babka od histy, Marta Florkiewicz-BorkowskaPani FloBo, Dawid Łasiński – Pan Belfer - nauczyciel z Internetów,
Ewa Drobek.

Dziękujemy, że byliście z nami tego lata!

Rolę główną w Webinarowym lecie odegrała jednak Aplikacja Operon 45. Była obecna na każdym szkoleniu, wprowadzając prowadzących i uczestników w nowy wymiar mobilnej lekcji. Sprawdziła się podczas lekcji przedmiotowych i wychowawczych. A ile wywołała zachwytów! Bo który nauczyciel nie marzył o tym, by wędrować po klasie i prowadzić lekcje ze smartfona? Nadeszła rewolucja w edukacji!Dzięki aplikacji każdy belfer ma centrum dowodzenia w telefonie. A już niedługo kolejne nowe funkcje, między innymi do nauczania zdalnego. Wszystko to w Aplikacji Operon 45.

Jeśli jeszcze nie pobrałeś Aplikacji Operon 45 wystarczy kliknąć TUTAJ, by już po chwili móc się cieszyć dostępem do podręczników, multimedialnych dodatków oraz scenariuszy lekcji we własnym smartfonie.

Tymczasem żegnamy lato i kończymy cykl „Szkoła na opak” stworzony przez Przemka Staronia – Nauczyciela 2018 roku i finalistę Global Teacher Prize 2020. Wraz ze swoim ulubionym Gościem – Martą Młyńską – chcieli przekazać uczestnikom webinarów kilka słów.

 

A na koniec opinia jednej z wiernych uczestniczek Webinarowego lata:

„Tegoroczne lato upłynęło wielu nauczycielom pod znakiem odkrywczych, orzeźwiających webinarów. Przemek Staroń i jego goście sprawili, że letnie popołudnia wypełnione były inspiracjami i świeżym, ale mądrym spojrzeniem na edukację. Webinary Przemka, pełne energii, ciepła, soczyste w treści stały się symbolem szkoły obudzonej po półśnie zdalnej edukacji”.

Już dziś szykujemy dla Państwa kolejne niespodzianki z udziałem Przemka Staronia i superbelfrów. Odsłona niebawem!

Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w poprzednich spotkaniach, przygotowaliśmy nagrania. Są one dostępne na naszym kanale na YouTube.com.

Razem z Przemkiem i Jego Gośćmi zapraszamy do świata Mobilnej lekcji z Operonem!

Bądźcie z nami!

Zespół Wydawnictwa Operon

Więcej informacji na stronie Mobilnej lekcji.