Smartfony do prowadzenia Mobilnej lekcji trafią do autorów najciekawszych prezentacji wykorzystujących nieograniczone możliwości aplikacji Operon 45. Uczestnicy konkursu zachwycili swoją kreatywnością. Były zdjęcia, animacje, a nawet piosenki! Wybraliśmy trzech zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni telefonami sprawdzonymi w prowadzeniu Mobilnych lekcji. Można na nie z łatwością ściągnąć aplikację Operon 45
i wykorzystywać jej możliwości na lekcjach w nowym roku szkolnym.

 

rozstrzygniecie konkursu wygraj smartfona

 
Kreatywność nauczycieli nie zna granic! 

Uczestnicy konkursu pokazali jak połączyć klasyczne, dobrze już znane metody nauczania z aplikacją Operon 45. Katarzyna Myrcik
w świetny sposób przedstawiła, jak można wykorzystać aplikację Operon 45, by zaciekawić uczniów i rozpocząć z nimi dyskusję. Zadając pytanie: dlaczego Platon nie znosił artystów, pokazała jak poprowadzić zajęcia z filozofii. Ewa Beczek udowodniła, że jedno kliknięcie
w smartfona pomaga zarządzać czasem, a Marcin Boguś zaprosił na sfilmowane przez siebie zajęcia z terapii pedagogicznej i podsumował lekcję samodzielnie skomponowaną i zaśpiewaną piosenką. Prace konkursowe naszych wspaniałych laureatów są widoczne pod postem konkursowym na naszym fanpage’u >> TUTAJ. Jeszcze raz gratulujemy!
 

Aplikacja Operon 45 – wiele możliwości na jednej lekcji

Uczestnicy konkursu zauważyli, że aplikacja Operon 45 jest świetnym narzędziem, uatrakcyjni każdą lekcję i ułatwi przygotowanie się do nich. To bogata baza materiałów dodatkowych, które sprawiają, że każda lekcja będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. „Możemy pobawić się technologią, którą mamy na wyciągnięcie smartfona z kieszeni” – ocenił pan Marcin, który z powodzeniem wykorzystuje materiały edukacyjne z Operonu 45 podczas zajęć z terapii pedagogicznej. To aplikacja, która nie ma minusów – dodał nasz laureat.

Bardzo nas cieszy ta opinia. Mamy nadzieję, że telefony Samsung Galaxy A10 SM-A105F pomogą zwycięzcom naszego konkursu przygotowywać się i prowadzić jeszcze ciekawsze zajęcia!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, kreatywność oraz zaangażowanie w przygotowanie odpowiedzi na zadanie konkursowe! Zachęcamy do śledzenia naszego profilu FB. Już wkrótce będzie okazja, by powalczyć o kolejne ciekawe nagrody!
 

Operon 45 – więcej niż aplikacja!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do pobrania aplikacji Operon 45 i zapoznania się z podręcznikami, scenariuszami lekcji i materiałami dodatkowymi. Po pobraniu podręcznika wszystkie potrzebne pomoce są dostępne w jednym miejscu w telefonie, a korzystanie z nim nie wymaga dostępu do Internetu.  Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play >> KLIKNIJ. Pełny dostęp do jej funkcji – wyświetlania materiałów na lekcji – otrzymują nauczyciele, którzy podpiszą deklarację wyboru podręczników Operonu na rok szkolny 2020/2021.

Zachęcamy do składania deklaracji wyboru TUTAJ.

Mobilna lekcja z Operonem to propozycja, jakiej dotąd nie było!

baner deklaracje

 
Więcej na stronie operon.pl/Aplikacja-Operon-45.