Z przyjemnością informujemy, że wysyłamy pakiety startowe dla nauczycieli szkół podstawowych, którzy złożyli deklarację wyboru podręcznika na nowy rok szkolny. Pełen warsztat pracy do prowadzenia Mobilnej lekcji otrzymają zarówno nauczyciele, którzy po raz pierwszy podpiszą deklarację wyboru podręczników Operonu na przyszły rok szkolny, a także ci, którzy zdecydują się kontynuować naukę z Operonem
i ponownie zgłoszą swój wybór.

 

Pakiet startowy dla każdego nauczyciela szkoły podstawowej

Każdy nauczyciel szkoły podstawowej, który wybiera podręczniki Operonu, otrzymuje pakiet startowy. Składają się na niego podręczniki
i materiały ćwiczeniowe do przedmiotów wskazanych w deklaracji.  Pakiety startowe są przygotowywane i wysłane na podstawie złożonych deklaracji wyboru podręczników na rok szkolny 2020/2021. Aby otrzymać możliwość wyświetlania uczniom materiałów z aplikacji na dużym ekranie w klasie, na deklaracji należy umieścić podpis dyrektora lub dosłać zdjęcie szkolnych list wyboru podręczników, na których znajduje się wybrany podręcznik Operonu. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie uzupełnili dokumentów, zachęcamy do przekazania brakujących informacji, aby od nowego roku szkolnego móc w pełni korzystać z możliwości, które daje Mobilna lekcja z Operonem.

To jeszcze nie wszystko! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym warsztatem pracy przygotowanym dla nauczycieli:

 

EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ       SZKOŁY PODSTAWOWEJ 4-8

 

Jeśli wybierają Państwo Wydawnictwo Operon, zachęcamy do wypełniania deklaracji. To dzięki nim wiemy, że mamy przygotować dla Państwa wysyłkę. Aby złożyć deklarację wyboru, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Należy odesłać podpisaną deklarację:  

  • e-mailem (skan lub zdjęcie): info@operon.pl
  • pocztą na adres: Wydawnictwo Operon, ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia
  • faksem: +48 58 679 00 06
  • MMS-em: +48 664 078 063.

 

Pakiet startowy z dostawą do domu 

W związku z aktualną sytuacją i brakiem możliwości odebrania paczek ze szkół wysyłamy pakiety startowe bezpośrednio do nauczycieli
na wskazane adresy. Aby móc otrzymać paczkę na adres domowy, trzeba uzupełnić dane na koncie Operon ID TUTAJ.

 
Jedyna taka aplikacja dla nauczycieli, którzy wybrali Operon

Operon 45 to coś więcej niż aplikacja. To podręczniki Operonu i baza materiałów multimedialnych, przyporządkowanych do tematu lekcji. Wszystkie dodatki można wyświetlać podczas lekcji na dużym ekranie w klasie. Są one zgromadzone w jednym miejscu, dostępne po jednym kliknięciu w ekran telefonu. Aplikacja pozwala na wygodne prowadzenie lekcji z materiałami analogowymi i multimedialnymi. Materiały do szkoły podstawowej są na bieżąco umieszczane w aplikacji. Już teraz mogą się Państwo zapoznać z publikacjami do wybranych przedmiotów, pobierając aplikację Operon 45 na swój smartfon.

Już wkrótce materiały z aplikacji będzie można wyświetlić również na monitorach domowych komputerów uczniów – w przypadku konieczności poprowadzenia zdalnej lekcji.

baner pakiety startowe

 
Zachęcamy także do uczestnictwa w mobilnych spotkaniach z naszymi Konsultantami Edukacyjnymi na profilu Operonu na Facebooku – więcej TUTAJ.

Rok 2020 to początek kolejnego cyklu dotacyjnego dla szkół podstawowych. Szczegółowe informacje na temat deklaracji wyboru można znaleźć na stronie https://deklaracje.operon.pl. Zachęcamy również do składania zamówień dotacyjnych na podręczniki. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

 
W razie pytań prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta:

tel.: 58 679 00 00

e-mail: info@operon.pl

 
Wydawnictwo Operon