Mobilna lekcja z Operonem to lekcja, która łączy tradycyjne i mobilne nauczanie z aplikacji Operon 45. Aplikacja Operon 45 to multimedialny warsztat pracy nauczyciela, który umożliwia prowadzenie lekcji
w klasie, a już wkrótce – udostępnianie materiałów multimedialnych uczniom, np. podczas edukacji zdalnej. Materiały można wyświetlać na dużym ekranie w klasie, a także na ekranach domowych komputerów swoich uczniów.

 

baner mobilna lekcja

 
Dlaczego warto złożyć deklarację wyboru podręczników na nowy rok szkolny?

Nauczyciele, którzy zdecydują się uczyć z podręczników Operonu i podpiszą deklarację wyboru, otrzymają podręczniki i zeszyty ćwiczeń, a także uzyskają możliwość korzystania z pełnego dostępu do aplikacji Operon 45 – obszernej bazy niezwykle przydatnych multimediów. Dzięki nim zarówno zajęcia w klasie, jak i lekcje zdalne będą wyjątkowe. W aplikacji są dostępne scenariusze do każdego tematu lekcji, w tym propozycje scenariuszy na zajęcia z wychowawcą.        
Dodaj własne materiały (edukacyjne) i wyświetlaj je z aplikacji – cały warsztat pracy masz zawsze przy sobie, w swoim telefonie!

Wystarczy złożyć deklarację wyboru >> TUTAJ

  
Twój multimedialny warsztat również do pracy zdalnej

Mobilna lekcja z Operonem to propozycja nauczania w każdych warunkach, także w systemie zdalnym. To pewność, że każda lekcja będzie niepowtarzalna. Deklaracja wyboru Operonu to:  

  • dostęp do wszystkich podręczników opracowanych przez najlepszych edukatorów – w wersji papierowej i elektronicznej,
  • wygodne i przyjazne Karty pracy ucznia,
  • dostęp do wszystkich funkcji aplikacji Operon 45 i możliwość wyświetlania jej wszechstronnej, multimedialnej zawartości za pomocą jednego kliknięcia na tablicach multimedialnych w klasie i domowych komputerach uczniów w przypadku edukacji zdalnej,
  • wygodne i szybkie przygotowanie się do zajęć dzięki scenariuszom lekcji,
  • zdalny kontakt z uczniami – aby bez problemu poprowadzić każdą zdalną lekcję z całą klasą online. Do komunikacji można wykorzystać mikrofon w telefonie, a dzięki wbudowanej kamerze pokazać uczniom dodatkowe materiały, których nie ma w aplikacji,
  • możliwość indywidualnych konsultacji z uczniami i dostęp do czatu,
  • już wkrótce! Elastyczność w przygotowaniu lekcji dzięki opcji dodawania materiałów własnych.

  
 
Jak złożyć deklaracje wyboru?  Wystarczy wypełnić dokument dostępny na stronie TUTAJ>>.       
Przed podjęciem decyzji można zapoznać się z zawartością wszystkich podręczników, przeczytać scenariusze lekcji i materiały dodatkowe przygotowane do ich kreatywnego zaprezentowania. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Aplikacja Operon 45.