Zapraszamy Państwa szkołę do udziału w Próbnym Sprawdzianie Szóstoklasisty z OPERONEM, który w tej edycji rozpocznie się 8 stycznia 2015 roku o godzinie 9.00.

Zgłoszenia szkół uczestniczących w sprawdzianie przyjmujemy za pośrednictwem platformy dla dyrektora. Znajduje się ona pod adresem: www.szkola.operon.pl.

Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z OPERONEM to akcja, w której co roku udział bierze prawie 65% uczniów klas szóstych szkół podstawowych z całej Polski. Od lat dyrektorzy, nauczyciele i rodzice wyrażają przekonanie, że Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z OPERONEM to bardzo ważne wydarzenie dla uczniów. Uważają, że z punktu widzenia szkoły i ucznia jest to niezwykle cenna inicjatywa. Uczniowie mają dzięki temu szansę sprawdzić swój poziom wiedzy oraz oswoić się z formułą prawdziwego obowiązkowego sprawdzianu dla szóstoklasistów.

Arkusze egzaminacyjne są opracowywane przez doświadczonych autorów, dzięki czemu umożliwiają rzetelne sprawdzenie wiedzy i przygotowanie do realiów prawdziwego sprawdzianu, który odbywa się w kwietniu.

W tym roku sprawdzian będzie przeprowadzony zgodnie z nowymi wymogami CKE: pierwsza część sprawdzianu będzie obejmować zagadnienia z języka polskiego i matematyki, a druga – z języka obcego (w przypadku naszej akcji jest to język angielski).

Szczegółowy harmonogram akcji znajdą Państwo TUTAJ.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny poprzez bezpłatną infolinię 800 88 66 88 lub mailowy: info@operon.pl.