Już na początku roku szkolnego zaopatrz siebie i klasę w jednakowe pomoce do egzaminu. Zamów paczkę TAK, ZDAM! ‒ zestaw testów, arkuszy i teorii z matematyki lub języka polskiego, który dostarczymy bezpośrednio do szkoły: bez zobowiązań i wygodnie.

 

Publikacje TAK, ZDAM! przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród Nauczycieli i dlatego ponownie proponujemy dostarczenie do szkoły Paczki TAK, ZDAM!
 
 
Dzięki Paczce TAK, ZDAM!

  • wszyscy uczniowie przygotowujący się do egzaminu ósmoklasisty mogą kupić publikacje w preferencyjnej cenie,
  • publikacje dla wszystkich uczniów w klasie są dostarczane bezpośrednio do szkoły – nauczyciel decyduje, które publikacje i w jakiej ilości zamawia w Paczce,
  • uczniowie otrzymują jednakowe materiały do nauki, a nauczyciel – darmowy komplet publikacji dla siebie i gotowe narzędzie do pracy,
  • zamówienie Paczki nie obliguje do zakupu publikacji, a koszty doręczenia i odbioru ewentualnych zwrotów ponosi Wydawnictwo.

  

Nauczyciele wskazują liczbę uczniów w klasie 8 oraz termin wysyłki Paczki. Po odebraniu paczki uczniowie zabierają publikacje do domu
i decydują o zakupie. Pozostałe egzemplarze odbiera Wydawnictwo. Przesyłkę można też w całości zwrócić. Nauczyciel i szkoła nie ponoszą żadnych kosztów. Uczniowie otrzymują ceny publikacji niższe niż w księgarniach.

Paczka TAK, ZDAM! dla uczniów to możliwość szybkiego otrzymania jednakowych materiałów do nauki, a dla nauczycieli ‒ kompletnego narzędzia do pracy, na przykład na dodatkowych zajęciach.

 

Zachęcamy do zamówienia Paczki TAK,ZDAM! już we wrześniu. Wówczas będzie możliwe zaopatrzenie uczniów i nauczycieli w materiały do pracy już na początku roku szkolnego, a tym samym  najefektywniej korzystać z oferowanego programu przygotowującego do egzaminu.

W razie pytań prosimy o kontakt z konsultantem Wydawnictwa.