publikacje przygotowujace do matury 2020
Jak co roku oddajemy w ręce maturzystów popularne Vademeca i Testy maturalne z zakresów podstawowego i rozszerzonego do wszystkich przedmiotów. Teraz Vademeca dostępne są w nowej niższej cenie – 39,90 oraz w atrakcyjnych pakietach przedmiotowych oraz po raz pierwszy w formie pakietu obowiązkowego obejmującego publikacje z języka polskiego i matematyki, czyli przedmiotów zdawanych obligatoryjnie przez wszystkich maturzystów w Polsce.

 

W Operonie już ruszyły przygotowania do matury 2020. Ich efektem są między innymi publikacje związane z egzaminem dojrzałości. W codziennej pracy z tegorocznymi maturzystami warto sięgnąć po Vademecum oraz Testy i arkusze z odpowiedziami. Materiał zawarty w Vademecum Operonu to niezbędna wiedza z całego etapu kształcenia. Dzięki temu nauczyciel może swobodnie realizować program nauczania, korzystając z materiałów Operonu i innych wybranych przez siebie narzędzi.

Sprawdzone publikacje przygotowujące do Matury 2020 

Vademecum i Testy Operonu zostały przygotowane tak, by uczeń korzystający z tych publikacji z danego przedmiotu mógł jak najlepiej przygotować się do egzaminu – bez względu na to, czy powtarza materiał pod okiem nauczyciela, czy robi to samodzielnie. Przejrzyste i wyczerpujące opracowania, zawsze aktualne treści i dane statystyczne, bogactwo ilustracji i tekstów źródłowych, zadania i przykładowe rozwiązania – to wszystko ułatwia nauczycielowi pracę na lekcji, a uczniów zachęca do systematycznego powtarzania materiału. Wzajemne odwołania do treści publikacji pozwalają łączyć zdobywaną wiedzę, ułatwiają pracę, a nauczyciel i uczeń mają pewność, że powtórki odbywają się według określonego programu.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompendia wiedzy z ośmiu przedmiotów: języka polskiego, matematyki, biologii, geografii, wiedzy o społeczeństwie, historii, fizyki i chemii. W Vademecum z matematyki i języka polskiego zawarto materiał z dwóch zakresów: podstawowego oraz rozszerzonego. Po każdym dziale znajdują się przykładowe zadania maturalne oraz zadania do samodzielnego rozwiązania. Do publikacji dołączono kod dostępu do platformy internetowej www.gieldamaturalna.pl z dodatkowymi materiałami, w tym z testami i sprawdzianami, fiszkami czy rozwiązaniami krok po kroku.

Atrakcyjna cena i sprzedaż pakietowa

Po raz pierwszy w sprzedaży dostępny jest pakiet obowiązkowy składający się z czterech publikacji – dwóch kompletów testów maturalnych i Vademecum do przedmiotów zdawanych przez wszystkich maturzystów, czyli języka polskiego i matematyki. Kupując pakiet obowiązkowy w Księgarni Operonu, nie płacą Państwo za dostawę. W e-sklepie dostępne są także – jak co roku – pakiety przedmiotowe cieszące się dużą popularnością.

Zachęcamy do odwiedzin naszej Księgarni internetowej i zapoznania się z publikacjami przygotowującymi do zdania egzaminu maturalnego.

>>WIĘCEJ<<