Zdrowy tryb życia podnosi skuteczność uczenia się. O tym jak ważne jest – zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela – by dbać o regularny wypoczynek, sen, zbilansowaną dietę i ruch na świeżym powietrzu, opowie już jutro Joanna Gadomska podczas swojego najnowszego webinaru, na który serdecznie Państwa zapraszamy. 

 

Sen, dieta, sport i stres wpływają bezpośrednio na efektywność nauki. Jeżeli chcą Państwo pomóc swoim uczniom lepiej zrozumieć te zależności, to będzie ku temu znakomita okazja. Joanna Gadomska przygotowała niezwykle inspirujący webinar dla wszystkich nauczycielek i nauczycieli, którym zależy na świadomej edukacji prozdrowotnej w swoich klasach.

baner webinary

We wtorek 24 maja o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z Joanna Gadomska – liderką programu Mobilny biolog, autorką strony Biologia z Blondynką – pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch do nauki, czyli o edukacji prozdrowotnej na każdym przedmiocie”. Podczas spotkania dowiedzą się Państwo, jak wzbogacić swój warsztat pracy, aby przeprowadzić ciekawe i angażujące zajęcia z wychowawcą lub warsztaty prozdrowotne. Będzie to także dobra okazja, by poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia z zakresu zdrowia nastolatka oraz wpływu różnych czynników, takich jak sen i odpoczynek, stres, aktywność fizyczna, dieta, środki psychoaktywne na zdrowie młodego człowieka.

„Podczas spotkania porozmawiamy o zależnościach pomiędzy zdrowiem a lepszym i szybszym uczeniem się, co jest ważne zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Przedstawię także metody i formy pracy z uczniami, dzięki którym zainteresują się oni tematyką związaną z dbaniem o własne zdrowie, a także zaangażują się do aktywnej zmiany swoich nawyków na zdrowsze” – zaprasza prowadząca Joanna Gadomska.
 

Na webinar można się zapisać przez kliknięcie w powyższy baner lub na platformie Mobilna szkoła po wcześniejszym zalogowaniu się na konto Operon. Serdecznie zapraszamy! Nie może Państwa zabraknąć.