Zagadnienia trudne lub nudne w ocenie uczniów, uporządkowane w ramach powtórki działu, a może prezentujące zupełnie niestandardowe podejście do nauczania przedmiotu? Pomysły i gotowe rozwiązania od topowych belfrów do wykorzystania na lekcjach przedmiotowych czy zajęciach z wychowawcą? A może jedno i drugie? Do Państwa należy decydujący głos!

 

Już za chwilę ruszamy z nową odsłoną Mobilnej szkoły! To Państwo zadecydują, jakie będą tematy nowych webinarów i kursów, które stworzą Przemek Staroń, Dawid Łasiński, Agnieszka Jankowiak-Maik i pozostali topowi belfrzy. Zapraszamy do głosowania! 
 

Mobilna szkoła – tworzona przez nauczycieli i dla nauczycieli

Mobilna szkoła jest tworzona przez nauczycieli i dla nauczycieli, dlatego Państwa zdanie jest dla nas najważniejsze! Uczestnicząc w webinarach i realizując kursy na platformie Mobilna szkoła, mają Państwo dostęp do autorskiego warsztatu pracy topowych belfrów, jak również ich sprawdzonych sposobów na lekcje, których tematy wskazali autorzy programów. Teraz to do Państwa należy decydujący głos! I to Państwo wybiorą, który z zaproponowanych tematów jest najbardziej wartościowy i potrzebny oraz do którego chcieliby Państwo otrzymać gotowe rozwiązania opracowane według pomysłu autorów Mobilnej szkoły. Wskazane tematy lekcji będą tematami nowych webinarów i kursów na platformie Mobilna szkoła, które pojawią się w II semestrze roku szkolnego 2021/2022.
 

baner ankieta

 
Ankieta z listą tematów zaproponowanych przez autorów Mobilnej szkoły znajduje się TUTAJGłosowanie startuje już dziś i potrwa do wtorku, 28 września. O wynikach głosowania będziemy Państwa informować w newsletterze, czyli „Kurierze Edukacyjnym”, na profilu Wydawnictwa Operon na Facebooku oraz w bezpośredniej komunikacji.

W pierwszej kolejności poddajemy pod głosowanie propozycje tematów nowych webinarów oraz kursów w ramach programów przedmiotowych i Mobilnego wychowawcy. Następnie przedstawimy Państwu propozycje nowych tematów w ramach programu Mobilny dyrektor, przygotowanego przez Oktawię Gorzeńską, oraz programu Mobilny pedagog szkolny, autorstwa Marty Badowskiej.
 

O tym, co już teraz i już zaraz w Mobilnej szkole!

Zanim rozstrzygniemy głosowanie i ogłosimy jego wyniki, zaprosimy Państwa do realizacji aktywności, nad którymi już pracujemy wspólnie z autorami Mobilnej szkoły. Wśród nich pojawią się m.in. specjalne webinary i kursy przeznaczone dlanauczycieli uczących w szkole branżowej takich przedmiotów, jak: język polski, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości. Nie zabraknie również nowych webinarów i kursów dla nauczycieli przedmiotowych uczących w liceum i technikum, którzy będą mieli okazję poznać nowe, proste sposoby na trudne lekcje, a także webinarów i kursów w ramach programów Mobilny wychowawca, Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny.
 

baner mobilna szkola

 
Wszystko to i jeszcze więcej gotowych rozwiązań, które będą wspierać Państwa w pracy i rozwijaniu kompetencji, znajdą Państwo na platformie Mobilna szkoła, na którą już dziś serdecznie zapraszamy! Czekają tam już na Państwa m.in. certyfikowane programy rozwijania kompetencji nauczycieli, dyrektorów i pedagogów szkolnych przygotowane przez wspaniałych edukatorów. Autorzy programów dzielą się swoim warsztatem pracy, sprawdzonymi sposobami na lekcje i gotowymi rozwiązaniami w ramach webinarów i kursów, z których część jest już dostępna na platformie Mobilna szkoła. O tym, czego będą dotyczyły nowe webinary i kursy w ramach programów Mobilnej szkoły w II semestrze 2021/2022, zadecydują Państwo! TU można oddać swój głos!