Poczucie własnej wartości, siła autentyczności, asertywność, uważność i umiejętność radzenia sobie z oceną innych. To zaledwie kilka tematów z wakacyjnych spotkań w ramach tegorocznej edycji Webinarowego lata z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi, które dobiegło końca. Bez końca mają Państwo jednak dostęp do nagrań z tych spotkań i wyjątkowych materiałów, które przygotowali dla Państwa Prowadzący – Przemek Staroń, Marta Młyńska, Marta Badowska i Agnieszka Jankowiak-Maik. 

 

Zapraszamy do odtwarzania nagrań i korzystania z materiałów, które są dla Państwa dostępne na nowej platformie Mobilna szkoła! 
 

Nagrania ze wszystkich wakacyjnych webinarów

Kolejne Webinarowe lato z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi, wśród których znalazły się: Marta Młyńska, Marta Badowska i Agnieszka Jankowiak-Maik, dobiegło końca! Za nami 7 wartościowych i inspirujących webinarów, których tematy sami Państwo wybrali w drodze głosowania! Podczas tegorocznych spotkań padały kolejne rekordy frekwencji. Cieszymy się ogromnie i dziękujemy za Państwa obecność i tysiące pozytywnych komentarzy, w których dzielili się Państwo z nami swoimi opiniami i potrzebami. Nie ustajemy w staraniach, aby dostarczać Państwu wsparcie i gotowe rozwiązania do wykorzystania w Państwa codziennej pracy.

Webinarowe lato dobiegło końca, ale jak wiecie każdy koniec jest nowym początkiem, i tym razem nie będzie inaczej! Dziękujemy, że tak licznie gromadziliście się z nami podczas wakacyjnych spotkań. Dziękujemy za to, że tak chętnie i szczerze dzieliliście się z nami swoim doświadczeniem, potrzebami, a czasem i bolączkami. Jesteśmy dla Was i jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że chcecie wspólnie z nami wzrastać, budować swoją siłę i moc sprawczą. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do tego, aby nowe webinary i kursy, które szykujemy dla Was w ramach programów Mobilnej szkoły, były równie wartościowe i wprost odpowiadały na Wasze potrzeby. Do zobaczenia już niebawem na nowych webinarach Mobilnej szkoły, których tematy sami wybierzecie! mówi Przemek Staroń.

Spotkania w ramach tegorocznego Webinarowego lata odbywały się na nowej platformie Mobilna szkoła. TU znajdą też Państwo nagrania ze wszystkich wakacyjnych webinarów, zarówno z tej, jak i poprzedniej edycji Webinarowego lata.
 

baner webinary

 
Zachęcamy do odtwarzania nagrań i korzystania z dodatkowych materiałów, jakie w ramach Webinarowego lata 2021 przygotowali dla Państwa: Przemek Staroń, Marta Młyńska, Marta Badowska i Agnieszka Jankowiak-Maik. Znajdą w nich Państwo m.in. podsumowanie najważniejszych treści z każdego spotkania oraz dodatkowe inspiracje, polecenia książkowe i filmowe. Co ważne i możliwe dzięki nowej platformie Mobilna szkoła – odtwarzanie nagrań ze spotkań również zostaje dla Państwa potwierdzone zaświadczeniem.

Zapraszamy również do poznania nowej platformy Mobilna szkoła, którą dla Państwa stworzyliśmy. Znajdują się na niej m.in. certyfikowane programy Mobilnej szkoły przygotowane przez topowych belfrów, w tym przez: Przemka Staronia, Dawida Łasińskiego, Oktawię Gorzeńską i Agnieszkę Jankowiak-Maik. Webinary i kursy, w których topowi belfrzy dzielą się z Państwem swoim warsztatem pracy, sprawdzonymi sposobami na lekcje i gotowymi rozwiązaniami, już dziś znajdą Państwo na nowej platformie Mobilna szkoła.