Nadszedł sierpień – cieszmy się ostatnimi tygodniami wakacji. Pomimo trwającego urlopu, myśli coraz bardziej wybiegają w kierunku nowego roku szkolnego. Zachęcamy Państwa do tego, aby przez kolejne dni skupić się na tym, by wypocząć i naładować baterie. To również dobry czas na rozwijanie swoich pasji. Jak połączyć jedno z drugim  ̶  maksymalnie zregenerować siły i mieć satysfakcję z dobrze wykorzystanego czasu?

 

baner hamak przyjemne z pozytecznym

 
Bądźmy tu i teraz!

Jak docenić urlop? Przede wszystkim warto skoncentrować się na relacji „tu i teraz”, która, jak wskazują wyniki badań, powoduje redukcję stresu i może okazać się przydatne również wtedy, gdy czujemy, że nasz urlop zmierza ku końcowi. Na temat mindfulness, czyli treningu uważności, mogą dowiedzieć się Państwo więcej z nagrania webinaru Marty Badowskiej TUTAJ.Rozpoczęcie treningu uważności w czasie wolnym daje podwójną korzyść – pomoże lepiej wykorzystać ostatnie wakacyjne dni do możliwie najpełniejszej odnowy oraz będzie przydatne w radzeniu sobie z wyzwaniami, które nadejdą wraz z nowym rokiem szkolnym.
 

Połączyć przyjemne z pożytecznym

Wakacyjne dni to czas relaksu, odpoczynku, ale też najlepsza, a może jedyna okazja do rozwijania swoich pasji. Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zregenerować siły i odczuwać satysfakcję z dobrze wykorzystanego czasu? Program kursów na lato łączy wszystkie korzyści! Do wyboru mają Państwo następujące kursy online:

  • Wakacyjny kurs rozwoju osobistego, czyli o tym, jak nauczyć się skutecznie odpoczywać;
  • Warsztat kosmetyczny, czyli o tym, jak naturalnie pielęgnować skórę i samodzielnie wytwarzać kosmetyki w domu;
  • Szydełkowanie, czyli o tym, jak rozpocząć przygodę z robótkami ręcznymi;
  • Zdobienie przedmiotów techniką decoupage, czyli o tym, jak nadać niepowtarzalny charakter swojemu domowi czy ogrodowi.

 

Kursy na lato są dostępne na platformie Mobilna szkoła. W każdym momencie mogą Państwo zapisać się na kurs i studiować jego kolejne moduły w swoim tempie. Po zaliczeniu wszystkich modułów można – również w dowolnym momencie – przystąpić do egzaminu, aby uzyskać zaświadczenie ukończenia kursu.

Kursy na lato maja typowo wakacyjny charakter. Pozwalają zdobyć nowe umiejętności, ale też odetchnąć od codziennych tematów szkolnych. Zadania proponowane przez autorów mają bardziej uczyć niż sprawdzać. Największą nagrodą za udział w kursie będzie sprawdzenie zdobytych umiejętności w codziennym życiu i radość z uzyskanych efektów.
 

Życzymy zatem wiele satysfakcji i dobrej zabawy! >> kursy dostępne są na platformie Mobilna szkoła TUTAJ.