Aby być kimś, najpierw trzeba być sobą. Silna marka osobista opiera się na świadomości swoich mocnych i słabych stron. Zapraszamy na nowy kurs na platformie Mobilna szkoła, który pomoże Państwu prawidłowo je zidentyfikować i wskaże, jak z nich korzystać, budując własną markę.

 

Marka osobista – jak nad nią pracować i czy warto?

Codziennie każdy z nas buduje swoją markę osobistą w relacjach ze swoim środowiskiem zawodowym i prywatnym, ale nie każdy robi to świadomie. Niezależnie, czy chcemy ją tworzyć, czy nie, ona i tak powstaje. Marka osobista to nasz wizerunek w oczach innych, to opinie, które wypowiadają o nas inni, gdy wychodzimy z pokoju.

Warto zatem przyjrzeć się temu zagadnieniu bliżej i realnie zacząć wpływać na swój wizerunek. To ostatecznie tylko w naszych rękach spoczywa moc sprawcza, by nadać mu taki kierunek i bieg, jakiego dla siebie pragniemy. Zapraszamy Państwa na nowy kurs pt. „Marka osobista – jak nad nią pracować i czy warto?”, który znajduje się na platformie Mobilna szkoła. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu zawodowym i wysokim wyczuciu współczesnych trendów, ten kurs opracowała dla Państwa liderka programu Mobilny nauczyciel przedsiębiorczości – Joanna Pawlak-Jęczewska – szkoleniowiec, metodyczka, trenerka i doradca zawodowy.  Ze szczegółami kursu można zapoznać się TUTAJ.

baner webinary

 
Każdy z nas ma markę, ale tylko nieliczni świadomie nią zarządzają

Marka osobista to połączenie wysokich kompetencji, dobrej reputacji i rozpoznawalności. Zachęcamy do poświęcenia kilku chwil i przekonania się, jak wielki drzemie w Państwu potencjał, jak wiele jest w zasięgu Państwa rąk i jak efektywnie wzmacniać markę osobistą, przekształcając swoje mocne strony w broń, a słabości – w siłę.

Kurs „Marka osobista – jak nad nią pracować i czy warto?” składa się z trzech przejrzystych modułów:

  • Wprowadzenie do personal brandingu
  • Po co budować markę osobistą?
  • Proces budowania marki osobistej

 
W każdym z nich znajdą Państwo inspirujące i zmuszające do refleksji ćwiczenia, praktyczne wskazówki oraz cenne uwagi autorki kursu Joanny Pawlak-Jęczewskiej. Kurs kończy się egzaminem oraz możliwością pobrania zaświadczenia. Aby go rozpocząć, można kliknąć powyższy baner lub wejść na platformę Mobilna szkoła po wcześniejszym zalogowaniu się na konto Operon.  

 

Serdecznie zapraszamy!