Webinarowe lato 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi czas zacząć! Już jutro o godz. 16.00 cykl wakacyjnych spotkań zainauguruje swoim pierwszym webinarem nie kto inny, jak Przemek Staroń. Temat – „Najważniejsze, aby być sobą. O sile autentyczności” – jest idealny do poruszenia nie tylko w wakacje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i udziału w spotkaniu.

 

Z pewnością nieraz słyszeliście, że „najważniejsze to być sobą”… Tylko co to tak naprawdę znaczy? Czy jest jakaś recepta, ten tzw. arystotelesowski złoty środek, aby odnaleźć siebie i żyć w zgodzie z sobą? Jak mawia Klaudia Pingot, znana w sieci jako Specbabka: „Kiedyś nie lubiłam w sobie wielu rzeczy. Dziś wiem, że te rzeczy czynią mnie mną”. Jak to sobie uświadomić, uczynić z tego atut i podążać w swoim życiu swoją własną drogą? Zapraszam na mój premierowy webinar, gdzie wspólnie odkryjemy odpowiedzi na te najważniejsze pytania!mówi Przemek Staroń.
 

Najważniejsze, aby być sobą. O sile autentyczności

Webinar odbędzie się jutro, tj. we wtorek o godz. 16.00 na nowej platformie dla nauczycieli – Mobilna szkoła, do której link znajduje się TUTAJ.

Bezpośredni link do spotkania: TUTAJ.

Aby zapisać się i wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wejść na platformę, kliknąć w przycisk zapisu, który przekieruje Państwa do logowania do konta Operon, zalogować się – i gotowe! Posiadanie konta Operon i logowanie jest konieczne, by nie tylko zapisać się na spotkanie, ale i w nim uczestniczyć.

webinar juz jutro

 
Dzięki udziałowi w webinarze:

  • poszerzą Państwo swoją wiedzę w kontekście samoświadomości, która pozwoli zajrzeć w głąb siebie;
  • poznają Państwo metody i narzędzia do radzenia sobie ze swoimi emocjami, do polubienia i ukochania samych siebie;
  • dowiedzą się Państwo, jak uwolnić się od wewnętrznych blokad, które utrudniają zachowanie się w zgodzie ze sobą, i tym samym wyjdą Państwo z konkretnym planem wzmocnienia siebie;
  • poznają Państwo skuteczny sposób komunikowania się ze sobą, co pomoże zadbać o swoje potrzeby w relacjach z innymi.

 
 
Spotkanie kierujemy do wszystkich nauczycielek i nauczycieli, bez względu na nauczany przedmiot i poziom edukacyjny, poszukujących wiedzy, inspiracji i gotowych rozwiązań, z których można skorzystać w kontekście samorozwoju – zarówno w ujęciu osobistym, jak i zawodowym.

Zapraszamy do udziału we wszystkich wakacyjnych spotkaniach w ramach cyklu Webinarowe lato 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi – Martą Młyńską, Martą Badowską i Agnieszką Jankowiak-Maik.

Tematy, szczegóły i możliwość zapisów na wakacyjne spotkania znajdą Państwo w ramach programu Webinarowe lato 2021 na nowej platformie dla nauczycieli Mobilna szkoła, do której link jest TUTAJ.

 
Oto kalendarz pozostałych spotkań w ramach Webinarowego lata 2021 i tematy, które zostały przez państwa wybrane:

2. Od jutra... czyli kilka słów o budowaniu nawyków
Prowadząca: Marta Młyńska
Data: wtorek, 3.08, godz. 16.00
Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ

3. Uważność/mindfulness – jak zastosować na lekcji, żeby zwiększyć efektywność uczenia (się)?
Prowadząca: Marta Badowska
Data: wtorek, 10.08, godz. 16.00
Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ.

4. Dlaczego ludzie oceniają i jak sobie z tym poradzić?
Prowadzący: Przemek Staroń
Data: czwartek, 12.08, godz. 16.00
Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ.

5. Mówię NIE, aby chronić siebie i innych. O trudnej sztuce asertywności
Prowadząca: Agnieszka Jankowiak-Maik
Data: wtorek, 17.08, godz. 16.00
Możliwość zapisu dostępna wkrótce na platformie Mobilna szkoła.

6. Depresja – jak przeciwdziałać i jak sobie z nią poradzić?
Prowadzący: Przemek Staroń
Data: czwartek, 19.08, godz. 16.00
Możliwość zapisu dostępna wkrótce na platformie Mobilna szkoła.

7. A jaka jest twoja wartość? Czyli kilka słów o poczuciu własnej wartości
Prowadzący: Przemek Staroń i Marta Młyńska
Data: wtorek, 24.08, godz. 16.00
Możliwość zapisu dostępna wkrótce na platformie Mobilna szkoła.

Udział w każdym ze spotkań zostanie potwierdzony zaświadczeniem.

 
Już dziś mogą Państwo zapisać się na najbliższe spotkania. Na bieżąco otwieramy również dla Państwa zapisy na kolejne spotkania w ramach Webinarowego lata 2021. Więcej informacji o wydarzeniach znajdą Państwo także na profilu Wydawnictwa Operon na Facebooku.

Zachęcamy również do poznania nowej platformy Mobilna szkoła, którą dla Państwa stworzyliśmy. Znajdują się na niej m.in. certyfikowane programy Mobilnej szkoły przygotowane przez topowych belfrów, w tym m.in. przez: Przemka Staronia, Dawida Łasińskiego, Oktawię Gorzeńską i Agnieszkę Jankowiak-Maik. Webinary i kursy, w których topowi belfrzy dzielą się z Państwem swoim warsztatem pracy, sprawdzonymi sposobami na lekcje i gotowymi rozwiązaniami, już dziś znajdą Państwo na nowej platformie Mobilna szkoła.