Czy na zmiany można się… uodpornić? I jak budować tę odporność w kontekście swoim, jako nauczyciela czy dyrektora, oraz społeczności szkolnej? Czy rozwiązywania problemów można się po prostu nauczyć? Jak wspierać w nauce uczniów z trudnościami i tych zdolnych? Czy chcą Państwo poznać odpowiedzi na te pytania? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją tematów do nowych webinarów i kursów w ramach programów Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny. To ostatnia szansa na to, aby oddać swój głos i wybrać temat, który pojawi się w nowej odsłonie Mobilnej szkoły!

 

Ostatnie dni głosowania na tematy nowych webinarów i kursów w ramach programów Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny

Jeszcze tylko do środy 13 października można głosować na tematy nowych webinarów i kursów w ramach programów Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny. Głosować można TUTAJ!  Pierwszy z programów, autorstwa Oktawii Gorzeńskiej, stanowi propozycję wzmacniania kompetencji przyszłości dyrektorów, wspiera strategiczne spojrzenie na proces zmiany i budowanie szkoły zwinnie radzącej sobie z wyzwaniami. Z kolei program Mobilny pedagog szkolny, którego autorką jest Marta Badowska, jest tworzony z myślą o pedagogach zaangażowanych w pracę z młodzieżą, szukających rozwiązań wychodzących poza szablon, nowoczesnych i trafiających w punkt. Pierwsze webinary i kursy w ramach obu tych programów już dziś znajdą Państwo na platformie Mobilna szkoła, do której link znajduje się TU.

baner ankieta

O tym, czego będą dotyczyły nowe webinary i kursy Mobilnego dyrektora i Mobilnego pedagoga szkolnego, mogą Państwo zdecydować sami, biorąc udział w naszym głosowaniu. Serdecznie zapraszamy!

Propozycje wszystkich tematów przygotowane przez autorki programów  Oktawię Gorzeńską i Martę Badowską znajdą Państwo w postaci krótkich ankiet TU. I to do Państwa należy decydujący głos, które z nich ostatecznie zostaną zrealizowane w nowej odsłonie Mobilnej szkoły.

Mobilna szkoła jest tworzona przez nauczycieli i dla nauczycieli, dlatego to Państwa opinie mają dla nas kluczowe znaczenie. Dzięki temu we współpracy z topowymi belframi mamy szansę tworzyć webinary, kursy i gotowe rozwiązania, które wspierają Państwa w rozwijaniu warsztatu pracy i kluczowych kompetencji. Wszystko to – zebrane w certyfikowanych programach – znajdą Państwo na nowej platformie rozwojowej Mobilna szkoła, na którą już dziś serdecznie zapraszamy!