Prowokacje, deformacje, kreacje w twórczości Witolda Gombrowicza w ramach lekcji języka polskiego. Mutacje materiału genetycznego jako temat do poruszenia na biologii. Węglowodory nasycone i nienasycone jako propozycje zagadnień do omówienia na chemii. Powtórka z wiedzy o świecie w okresie międzywojennym na historii. To zaledwie namiastka propozycji tematów na lekcje przedmiotowe, które w ramach swoich programów przygotowali dla Państwa topowi belfrzy. 

 

O tym, które z nich staną się tematami nowych webinarów i kursów w ramach Mobilnej szkoły, zadecydują Państwo. Zapraszamy do głosowania!

Sposoby na lekcje trudne lub nudne w ocenie uczniów. Zagadnienia uporządkowane w ramach powtórki działu czy też w sam raz na powtórkę przed egzaminami. A może autorskie patenty na to, jak zainteresować uczniów nauką przedmiotu, który zwykle nie wzbudza ich entuzjazmu? Czy widzieli już Państwo propozycje tematów do wszystkich programów przedmiotowych i Mobilnego wychowawcy, które przygotowali autorzy Mobilnej szkoły? Które z nich, Państwa zdaniem, są najbardziej wartościowe i do których chcieliby Państwo otrzymać autorskie pomysły i gotowe rozwiązania do wykorzystania na swoich lekcjach?
 

baner mobilna lekcja

 
Zapraszamy do głosowania na tematy, którym będą poświęcone nowe webinary i kursy w ramach Mobilnej szkoły!

Decydujący głos należy do Państwa! I to Państwo wybierają tematy, którym będą poświęcone nowe webinary i kursy w ramach Mobilnej szkoły.Przemek Staroń, Dawid Łasiński, Agnieszka Jankowiak-Maik, Marek Grzywna, Joanna Gadomska i pozostali topowi belfrzy – autorzy Mobilnej szkoły – czekają na Państwa decyzję.

Ankieta z listą tematów zaproponowanych przez autorów Mobilnej szkoły znajduje się TUTAJ. Głosowanie potrwa jeszcze przez tydzień i zakończy się we wtorek, 28 września. O wynikach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Już niebawem zaprosimy Państwa również do głosowania na propozycje nowych tematów dla webinarów i kursów w ramach programów: Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny. 
 

Państwo głosują, autorzy programów Mobilnej szkoły już pracują…

Zanim rozstrzygniemy głosowanie i ogłosimy jego wyniki, zaprosimy Państwa do realizacji aktywności, nad którymi już pracujemy wspólnie z autorami Mobilnej szkoły. Wśród tych aktywności pojawią się m.in. specjalne webinary i kursy przeznaczone dla  nauczycieli uczących w szkole branżowej. Nie zabraknie również nowych webinarów i kursów dla nauczycieli przedmiotowych uczących w liceum i technikum oraz nowych webinarów i kursów w ramach programów Mobilny wychowawca, Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny. 
 

mobilna szkola

 
Wszystko to i jeszcze więcej gotowych rozwiązań, które będą wspierać Państwa w pracy i rozwijaniu kompetencji, znajdą Państwo na platformie Mobilna szkoła, na którą już dziś serdecznie zapraszamy! Czekają tam na Państwa m.in. certyfikowane programy rozwijania kompetencji nauczycieli, dyrektorów i pedagogów szkolnych przygotowane przez wspaniałych edukatorów. Autorzy programów dzielą się swoim warsztatem pracy, sprawdzonymi sposobami na lekcje i gotowymi rozwiązaniami w ramach webinarów i kursów, z których część jest już dostępna na platformie Mobilna szkoła.
 

O tym, czego będą dotyczyły nowe webinary i kursy w ramach programów Mobilnej szkoły w II semestrze 2021/2022, zadecydują Państwo! TU można oddać swój głos!