Czy wśród Państwa jest ktoś, kto kiedykolwiek nie doświadczył zwątpienia we własne siły i możliwości? Kto nie zaniżał swojej samooceny, a tym samym własnej wartości? Kto nie przeglądał się w oczach innych, szukając obrazu siebie? Nie budował poczucia własnej wartości przez pryzmat osiągnięć w pracy czy spektakularnych sukcesów w życiu prywatnym? 

 

Poczucie własnej wartości i, co za tym idzie, stabilna samoocena, to podstawa dobrego życia. To właśnie im będzie poświęcony ostatni webinar w ramach Webinarowego lata 2021, który poprowadzą dla Państwa Przemek Staroń i Marta Młyńska.

Na poczucie własnej wartości nikt z nas nie musi zasłużyć! Nie musi się starać ani udowadniać, że jest wartościowy jako człowiek ze swoimi emocjami, pragnieniami, potrzebami, a nawet wadami. Jeśli jednak jest to takie oczywiste, to dlaczego zarazem takie trudne do wdrożenia w życie? Dlaczego tak często popełniamy błąd, odbierając samym sobie… wiarę w siebie?  Zapraszamy Was serdecznie na bardzo ważny webinar, na którym wspólnie poszukamy odpowiedzi na te niełatwe pytania. I znajdziemy sposób, by zadbać o swój największy skarb, jakim jest poczucie własnej wartościzapraszają Przemek Staroń i Marta Młyńska.
 

Kilka słów o poczuciu własnej wartości

Webinar „A jaka jest twoja wartość? Czyli kilka słów o poczuciu własnej wartości” odbędzie się już jutro, tj. we wtorek 24.08 o godz. 16.00 na nowej platformie Mobilna szkoła.Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ.

Aby zapisać się i wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wejść na platformę, kliknąć w przycisk zapisu, który przekieruje Państwa do logowania do konta Operon, a następnie zalogować się – i gotowe! Posiadanie konta Operon i logowanie jest konieczne, by nie tylko zapisać się na spotkanie, lecz także w nim uczestniczyć.
 

 

Dzięki udziałowi w webinarze m.in.:

  • dowiedzą się Państwo, czym są: stabilne poczucie własnej wartości, samoocena i samoakceptacja,
  • poznają Państwo metody i narzędzia służące budowaniu solidnej samooceny,
  • jeszcze lepiej zrozumieją Państwo, dlaczego poczucie własnej wartości jest tak ważne w naszym życiu,
  • dostaną Państwo szansę, aby otworzyć się na zmianę sposobu myślenia, nabywanie nowych kompetencji i przekazywanie tej wiedzy swoim uczniom, którzy będą w stanie poszerzać swoje horyzonty, wzmacniać potencjał i poczucie sprawstwa.

 

Spotkanie kierujemy do wszystkich nauczycielek i nauczycieli, bez względu na nauczany przedmiot i poziom edukacji, poszukujących wiedzy, inspiracji i gotowych rozwiązań, z których można skorzystać w kontekście samorozwoju – zarówno w ujęciu osobistym, jak i zawodowym.

Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony zaświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w ostatnim już spotkaniu „na żywo” w ramach tegorocznego cyklu Webinarowe lato. Nagrania ze wszystkich spotkań w ramach zarówno tej, jak i poprzedniej edycji, znajdą Państwo TU na platformie Mobilna szkoła.

Zachęcamy do odtwarzania nagrań i korzystania z dodatkowych materiałów, jakie w ramach Webinarowego lata 2021 przygotowali dla Państwa prowadzący wakacyjnych spotkań. Znajdą w nich Państwo m.in. podsumowanie najważniejszych treści z każdego spotkania oraz dodatkowe inspiracje, polecenia książkowe i filmowe.

Zapraszamy również do poznania nowej platformy Mobilna szkoła, którą dla Państwa stworzyliśmy. Znajdują się na niej m.in. certyfikowane programy Mobilnej szkoły przygotowane przez topowych belfrów, w tym przez: Przemka Staronia, Dawida Łasińskiego, Oktawię Gorzeńską i Agnieszkę Jankowiak-Maik. Webinary i kursy, w których topowi belfrzy dzielą się z Państwem swoim warsztatem pracy, sprawdzonymi sposobami na lekcje i gotowymi rozwiązaniami, już dziś znajdą Państwo na nowej platformie Mobilna szkoła.