Jak rozmawiać z uczniami o wartościach, którymi warto kierować się w życiu? Jak podczas lekcji etyki czy w ramach zajęć z wychowawcą pomóc im odkryć te wartości w świecie, w którym tak wiele jest „na pokaz”? Czy z analizy i interpretacji współczesnych dzieł sztuki na plastyce można uczynić ciekawą i twórczą przygodę? I jak na lekcji o marketingu w ramach podstaw przedsiębiorczości kształcić młodzież, która będzie miała „żyłkę do biznesu”? Zapraszamy na nowe webinary i kursy, podczas których topowi belfrzy podzielą się z Państwem swoimi sposobami na lekcje. 

W Mobilnej szkole ani na moment nie zwalniamy tempa i zapraszamy na nowe webinary i kursy przeznaczone dla nauczycieli liceum, technikum i szkół branżowych, które znajdą Państwo w zakładce NOWOŚCI oraz TU w ramach konkretnych programów przedmiotowych.

                             

Inspirujące patenty na lekcje 

                 
W tym tygodniu na spotkania „na żywo” z Państwem czekają: Przemek Staroń, Agnieszka Jankiewicz, Joanna Pawlak-Jęczewska, Marcin Lemiszewski i Marcin Wiechetek. Na webinarze, który jest „lekcją etyki i filozofii w pigułce”, Przemek Staroń zaprezentuje swoje spojrzenie na dialog z młodzieżą o wartościach, którymi warto jest się kierować w życiu. Z kolei Agnieszka Jankiewicz na webinarze z plastyki pokaże swój prawdziwie twórczy sposób na to, jak opowiadać o sztuce, by wzbudzić w uczniach zainteresowanie i radość z zabawy symboliką. Twórczej atmosfery i inspirujących patentów na lekcje o muzyce filmowej mogą Państwo spodziewać się także na webinarze Marcina Lemiszewskiego. A to zaledwie namiastka tego, co przygotowali w tym tygodniu liderzy Mobilnej szkoły!
                  

   
Aby zapisać się na dowolny webinar i wziąć w nim udział, wystarczy wejść na platformę Mobilna szkoła, wybrać interesujący Państwa webinar i kliknąć przycisk „zapisz się”, który przekieruje Państwa do logowania do konta Operon. Następnie należy zalogować się i gotowe! Posiadanie konta Operon i logowanie są konieczne, by zapisać się na spotkanie i w nim uczestniczyć.

Nie mogą Państwo uczestniczyć w spotkaniu „na żywo”? Wszystkie webinary są nagrywane i już dziś na platformie Mobilna szkoła znajdą Państwo nagrania ze spotkań, które dotychczas się odbyły. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w ramach dostępnych TU programów, które Państwa interesują.

Uczestnictwo w spotkaniach „na żywo”, jak również odtwarzanie nagrań z webinarów dostępnych dla Państwa na platformie Mobilna szkoła, jest potwierdzone zaświadczeniem.

                           

Przedstawiamy harmonogram webinarów „na żywo”, które odbędą się w tym tygodniu 

Poniedziałek 22.11, godz. 18.00 – Lekcja PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w pigułce: „Główne instrumenty marketingowe”. Webinar poprowadzi Joanna Pawlak-Jęczewska. Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ. Więcej szczegółów o wydarzeniu TU.

Wtorek 23.11, godz. 18.00 – Lekcja PLASTYKI w pigułce: Ready-mades: poszerzanie granic definicji sztuki”. Webinar prowadzi Agnieszka Jankiewicz. Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ. Więcej szczegółów o wydarzeniu TU.

Środa 24.11, godz. 18.00 – Lekcja EDB w pigułce: „Kto odpowiada za bezpieczeństwo w Polsce. Służby i podmioty ratownicze”. Webinar prowadzi Marcin Wiechetek. Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ. Więcej szczegółów o wydarzeniu TU.

Czwartek 25.11, godz. 18.00 – Lekcja MUZYKI w pigułce: „Muzyka filmowa”. Webinar prowadzi Marcin Lemiszewski. Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ. Więcej szczegółów o wydarzeniu TU.

Piątek 26.11, godz. 17.00 – Lekcja ETYKI i FILOZOFII w pigułce: „Ach, te wartości! Rozważania na temat naszych postaw i wyborów”. Webinar prowadzi Przemek Staroń. Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ. Więcej szczegółów o wydarzeniu TU.

Zapraszamy do udziału w najbliższych spotkaniach „na żywo” i obserwowania zakładki NOWOŚCI na platformie Mobilna szkoła, która jest na bieżąco aktualizowana o kolejne spotkania. Więcej szczegółów, w tym: nowe webinary i kursy oraz nagrania z webinarów, które już się odbyły, znajdą Państwo TU i w programie dla interesującego Państwa PRZEDMIOTU.                           

Serdecznie zapraszamy do Mobilnej szkoły!