Czy elastyczność myślenia można wyćwiczyć i przełożyć na elastyczność działania? Czy zdrowy rozsądek jest dziś pożądaną kompetencją? Jak organizować się w czasie, by zorganizować się w nauce? I jak wzmacniać dobre relacje, wspierając grono pedagogiczne i współpracę szkoły z rodzicami?  Propozycji tematów nowych webinarów i kursów, dedykowanych programom Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny, jest wiele i to do Państwa należy decydujący głos, które ostatecznie zostaną zrealizowane.

 

Propozycje tematów nowych webinarów i kursów dedykowanych programom Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny. Decydujący głos należy do Państwa! 

W minioną środę 29 września  rozpoczęło się głosowanie na tematy nowych webinarów i kursów w ramach programów Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny. Jeżeli chcą Państwo mieć realny wpływ na wybór zagadnień przyszłych webinarów i kursów, to warto skorzystać z okazji i zagłosować. Propozycje wszystkich tematów znajdą Państwo w postaci ankiety TU.

Autorki programów   Oktawia Gorzeńska i Marta Badowska – czekają na Państwa głosy do 13 października.

ankieta internetowa

Z jednej strony wymagające relacje z uczniami i rodzicami, z drugiej – budowanie wspólnoty w szkole, współpraca z gronem nauczycieli o różnych specjalizacjach, stażu pracy i indywidualnych predyspozycjach. To zaledwie namiastka wyzwań, z jakimi mierzą się dyrektorzy i pedagodzy szkolni  i tylko przykład spośród propozycji zagadnień, które w kontekście nowej odsłony programów Mobilny dyrektor i Mobilny pedagog szkolny proponują ich autorki. Dlatego też, mając na uwadze Państwa doświadczenie i potrzeby, zachęcamy do skorzystania z możliwości wyboru tematów, które zostaną opracowane i zaprezentowane w postaci nowych webinarów i kursów na platformie Mobilna szkoła.

Mobilna szkoła jest tworzona przez nauczycieli i dla nauczycieli, dlatego Państwa zdanie jest dla nas kluczowe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami i do oddawania głosów na najbardziej wartościowe i potrzebne w Państwa codziennej pracy tematy webinarów i kursów. Głosować można TUTAJ!

 
Certyfikowane programy rozwijania kompetencji nauczycieli, dyrektorów i pedagogów szkolnych

mobilna szkola

Mobilna szkoła to platforma rozwojowa dla nauczycieli. Znajdą tu Państwo certyfikowane programy rozwijania kompetencji nauczycieli, dyrektorów i pedagogów szkolnych, które – w formie webinarów i kursów – przygotowują topowi belfrzy. Dzieląc się swoim autorskim warsztatem pracy, autorzy programów oddają w Państwa ręce kompletne narzędzia i inspirujące rozwiązania gotowe do zastosowania na lekcjach. Część z nich jest już dostępna na platformie Mobilna szkoła, a o tym, czego będą dotyczyły nowe webinary w II semestrze szkolnym 2021/2022, zadecydują Państwo sami! TU można oddać swój głos! Zapraszamy.