Czy znają Państwo Multitekę? Czy wiedzą Państwo, że w Multitece znajdują się prezentacje multimedialne i dopasowane do nich scenariusze lekcji?
Każdy podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej został przygotowany w formie cyfrowej. Do każdej strony z podręcznika dodaliśmy powiększenia wybranych treści, filmiki, animacje, grafiki, schematy, a także zeszyty ćwiczeń oraz karty pracy wraz z odpowiedziami. Tym właśnie są nasze prezentacje multimedialne – materiały, które pozwolą poprowadzić zajęcia w sposób ciekawy i angażujący uczniów. Strony z podręcznika oraz dodatkowe plansze mogą Państwo wyświetlać na lekcji. Brzmi ciekawie? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z prezentacjami mutimedialnymi.

 

Cykl spotkań online

Cykl warsztatów online z Konsultantką Edukacyjną Anetą to czas dla Państwa. Na spotkaniu skupimy się na Państwa potrzebach i pytaniach związanych z prezentacjami multimedialnymi – ich obsługą i praktycznym wykorzystaniem na lekcji. Wspólnie będziemy się logować, klikać i przeglądać treści. Pokażemy najszybszy sposób na odnalezienie interesujących materiałów i sprawne wyświetlenie ich uczniom na lekcji. Jeśli szukają Państwo warsztatów praktycznych, zachęcamy do zapisów!

Spotkanie dla nauczycieli języka polskiego w najbliższy wtorek 20 września o godz. 18.00.

Podczas warsztatów „krok po kroku”:

  • pokażemy, jak znaleźć prezentację multimedialną;
  • opowiemy, co zawierają prezentacje multimedilne;
  • nauczymy Państwa korzystania z prezentacji multimedialnych;
  • pokażemy, jak w praktyce korzystać ze scenariuszy lekcji.

 
Każdy warsztat będzie prowadzony dla nauczycieli wybranego przedmiotu. Na warsztacie zaprezentujemy także materiały na zajęcia z wychowawcą. Podczas spotkania poruszymy też kwestię nowej matury z języka polskiego (formuła 2023).

Zapraszamy do zapisów lub do bezpośredniego kontaktu z Konsultantką Edukacyjną Anetą Maciołek, prowadzącą nasze warsztaty. Przedstawiamy harmonogram spotkań na najbliższe dwa tygodnie:

  • 20.09 godz. 18.00 – Warsztat dla nauczycieli języka polskiego >> ZAPISY
  • 26.09 godz. 18.00 –Warsztat dla nauczycieli wiedzy o społeczeństwie >> ZAPISY
  • 28.09 godz. 18.00– Warsztat dla nauczycieli biologii >> ZAPISY

 
Po każdym spotkaniu otrzymają Państwo zaświadczenie potwierdzające udział w warsztatach.
 

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 519 547 144 lub adresem e-mail:a.maciolek@operon.pl.

warsztaty aneta

Zapraszamy także do kontaktu z naszym Centrum Obsługi Klienta pod numerem:

58 679 00 00 lub przez e-mail: info@operon.pl.