Stało się! Rok szkolny 2020/2021 przechodzi właśnie do historii. Historii, która ma swój szczególny wymiar w kontekście wyzwań edukacyjnych i innych, z jakimi przyszło się Państwu mierzyć.

 

Mija rok szkolny naznaczony pandemią i wiążącą się z tym niepewnością, ciągłą zmianą i koniecznością odnalezienia się w zupełnie nowych edukacyjnych okolicznościach. Z drugiej strony był to rok wypełniony inicjatywami, w której wspierali się Państwo nawzajem doświadczeniem, wiedzą oraz sposobami pozwalającymi zdobyć nowe umiejętności. Mogli Państwo niemal od razu stosować nowe rozwiązania w praktyce. Cieszymy się ogromnie, że i my możemy mieć w tym swój udział – tworząc wspólnie z grupą wspaniałych edukatorów, topowych belfrów, Mobilną szkołę. Dziś zapraszamy na Webinarowe lato z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi.

Wakacje to dla Państwa czas zasłużonego odpoczynku, zatrzymania się i przede wszystkim zatroszczenia się o siebie. Pozostajemy pełni uznania i szacunku dla Państwa postawy i pracy w każdym roku szkolnym, a w szczególności w tym, który właśnie dobiegł końca. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy Państwu w nim towarzyszyć i wspierać w codziennej pracy. Dziękujemy za docenienie naszych inicjatyw, czemu dali Państwo wyraz między innymi tak licznym uczestnictwem w spotkaniach Mobilnej szkoły, w bezpośrednio wysyłanych do nas wiadomościach oraz tysiącach głosów oddanych na tematy wakacyjnych spotkań w ramach Webinarowego lata 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi. Obiecujemy, że ani na moment nie zwolnimy tempa – pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które będą wspierać Państwa w rozwoju, doskonaleniu kompetencji i ułatwianiu codziennej pracy nauczyciela!
 

Webinarowe lato 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi 

Już niebawem przedstawimy Państwu szczegóły Webinarowego lata 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi, w tym listę „zwycięskich” tematów spotkań, które wskazali  Państwo w drodze głosowania. Spotkania rozpoczną się w lipcu i potrwają do końca sierpnia. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować na profilu Wydawnictwa Operon na Facebooku oraz w kolejnych odsłonach Kuriera Edukacyjnego.
  

Mobilna szkoła, czyli programy rozwijania kompetencji nauczycieli, dyrektorów i pedagogów szkolnych 

Mobilna szkoła, czyli programy rozwijania kompetencji nauczycieli, dyrektorów i pedagogów szkolnych, które doskonalą warsztat pracy nauczyciela i budują szkołę zwinnie radzącą sobie z wyzwaniami, została stworzona dla nauczycieli i przez nauczycieli. Wśród jej autorów znaleźli się między innymi: Przemek Staroń, Marta Młyńska, Oktawia Gorzeńska, Dawid Łasiński, Agnieszka Jankowiak-Maik, Jarosław Basaj, Krzysztof Chojecki, Sebastian Ropel, Joanna Gadomska, Marek Grzywna i Marta Badowska. To właśnie z tymi topowymi belframi spotykali się Państwo przez blisko 3 miesiące na webinarach, podczas których nasi goście dzielili się swoim autorskim warsztatem pracy – gotowymi sposobami na lekcje przedmiotowe i wychowawcze oraz rozwiązaniami, które wspierają Państwa w budowaniu kompetencji emocjonalno-społecznych, cyfrowych i zwinnego zarządzania sobą, klasą i szkołą. A to nie koniec!

Już niebawem na nowej platformie dla nauczycieli Mobilna szkoła zostaną dla Państwa udostępnione kursy i certyfikowane programy Mobilnego nauczyciela stworzone przez autorów Mobilnej szkoły.

Pozostajemy z Państwem w kontakcie i życzymy udanych wakacji!

baner dziekujemy