O radzeniu sobie ze stresem, agresją i trudnościami w komunikacji. O współdziałaniu i współtworzeniu, czyli jak działać razem w zespole. I o tym, dlaczego budowanie relacji w szkole jest tak ważne. Na te i wiele innych wartościowych zagadnień zaproponowanych przez Przemka Staronia i Martę Młyńską w kontekście tematów nowych webinarów i kursów Mobilnego wychowawcy mogą Państwo głosować jeszcze do końca dzisiejszego dnia. Przypominamy, że to od Państwa decyzji zależy, jakie webinary i kursy stworzą topowi belfrzy w nowej odsłonie Mobilnej szkoły.

 

Ostatni dzień głosowania na tematy nowych webinarów i kursów w ramach Mobilnego wychowawcy i programów przedmiotowych

Dziś, tj. 27 września do północy mają Państwo ostatnią szansę na wybór tematów do nowych webinarów i kursów w ramach Mobilnego wychowawcy i programów przedmiotowych. Propozycje wszystkich tematów zaproponowanych przez: Przemka Staronia i Martę Młyńską, Dawida Łasińskiego, Agnieszkę Jankowiak-Maik, Joannę Gadomską oraz pozostałych autorów Mobilnej szkoły znajdą Państwo w postaci ankiety TU.
 

baner ankieta

 
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i oddawania głosów na tematy, które Państwa zdaniem są najbardziej wartościowe i do których chcieliby Państwo otrzymać autorskie pomysły i gotowe rozwiązania do wykorzystania na swoich lekcjach!
 

Oddajemy w Państwa ręce wybór tematów dla Mobilnego dyrektora i pedagoga szkolnego

Natomiast już w najbliższą środę, czyli 29 września, udostępnimy Państwu możliwość głosowania na tematy nowych webinarów i kursów w ramach programów Mobilny dyrektor – autorstwa Oktawii Gorzeńskiej – i Mobilny pedagog szkolny, którego liderką jest Marta Badowska. Wśród proponowanych tematów pojawią się m.in. „Jak budować współpracę grona pedagogicznego?” i „Jak wykorzystać doświadczenia edukacji zdalnej w codziennej pracy szkoły?” w obszarze programu Mobilny dyrektor. W ramach propozycji tematów dla pedagogów szkolnych znajdą Państwo takie tematy, jak: Uczeń ze SPE – wsparcie w szkole ponadpodstawowej dla uczniów z trudnościami i zdolnych oraz Jak się uczyć, aby się nauczyć? Techniki skutecznego uczenia się.
 

baner pedagog dyrektor

 

Głosowanie rozpocznie się w środę 29 września i potrwa do środy 13 października, do końca dnia. Głosować będą Państwo mogli na tej samej stronie:  ankiety.operon.pl, na której już w najbliższą środę udostępnimy obie ankiety.

Serdecznie zapraszamy do głosowania i tym samym dzielenia się z nami Państwa zdaniem i potrzebami. Mobilna szkoła jest tworzona przez nauczycieli i dla nauczycieli, dlatego to Państwa opinie mają dla nas kluczowe znaczenie. Dzięki temu we współpracy z topowymi belframi możemy dostarczać Państwu gotowe rozwiązania do wykorzystania na lekcjach.
 

Tymczasem już dziś na Mobilnej szkole…

Na Mobilnej szkole – platformie rozwojowej dla nauczycieli – znajdą Państwo m.in. certyfikowane programy rozwijania kompetencji nauczycieli, dyrektorów i pedagogów szkolnych przygotowane przez topowych belfrów. Autorzy programów dzielą się swoim warsztatem pracy, sprawdzonymi sposobami na lekcje i gotowymi rozwiązaniami w ramach webinarów i kursów, z których część jest już dostępna na platformie Mobilna szkoła. O tym, czego będą dotyczyły nowe webinary i kursy w ramach programów Mobilnej szkoły w II semestrze roku szkolnego 2021/2022, zadecydują Państwo! TU można oddać swój głos!