Przemek Staroń i Jego Goście. Inspirujące spotkania, których tematy sami Państwo wybrali. Wiedza i gotowe rozwiązania, które będą wspierać Państwa w rozwoju osobistym i zawodowym. Czy to brzmi jak idealny plan na wakacje? Zapraszamy do poznania szczegółów i udziału w wakacyjnych spotkaniach w ramach cyklu Webinarowe lato 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi!

 

Na początek… podziękowania! Jesteśmy pełni uznania i dziękujemy za Państwa zaangażowanie w wybór tematów wakacyjnych spotkań w ramach Webinarowego lata 2021. Oddali Państwo kilka tysięcy głosów, z których wyłonili się bezkonkurencyjni faworyci. „Uważność i mindfulness”, „Poczucie własnej wartości i umiejętność radzenia sobie z oceną innych” to najwyżej ocenione przez Państwa w głosowaniu tematy. Znajdą się one – obok pozostałych Państwa wyborów – w tegorocznym wakacyjnym cyklu! Zanim jednak opowiemy o szczegółach, Przemek Staroń przedstawi Państwu swoich tegorocznych Gości… A właściwie Gościnie:

Wspaniałe edukatorki i ekspertki w swoich dziedzinach, pasjonatki ludzi i relacji z ludźmi, mistrzynie empatii i kreatywności… I pewnie mógłbym tak wymieniać w nieskończoność w poczuciu, że to wciąż nie wystarczy, aby opisać to, co one robią na co dzień… Zresztą Wy na pewno już doskonale je znacie   Marta Młyńska, Marta Badowska i Agnieszka Jankowiak-Maik (@Babkaodhisty) – to moje tegoroczne Gościnie w Webinarowym lecie 2021! I już dziś serdecznie zapraszam na wszystkie spotkania, które dla Was przygotowujemy. Obiecuję, że naładujemy Wasze baterie dobrą energią, zaopatrzymy w praktyczną wiedzę i nie wypuścimy bez poczucia, że „siła jest w Was i świat należy do Was”!.

baner mobilna szkola

Spotkania w ramach Webinarowego lata 2021 będą odbywać się na nowej platformie dla nauczycieli – Mobilna szkoła, do której link znajdą Państwo TUTAJ. Będziemy spotykać się we wtorki i czwartki o godz. 16.00, począwszy od 27 lipca. Aby zapisać się na spotkanie, które Państwa interesuje, wystarczy wejść na platformę, wybrać spotkanie, i kliknąć przycisk zapisu, który przekieruje Państwa do logowania do konta Operon. Posiadanie konta Operon i logowanie jest konieczne, by nie tylko zapisać się na spotkanie, ale i w nim uczestniczyć.

Tegoroczny cykl Webinarowego lata zainauguruje spotkanie z Przemkiem Staroniem pt. „Najważniejsze, aby być sobą. O sile autentyczności”, które odbędzie się we wtorek, 27 lipca o godz. 16.00. Szczegóły spotkania znajdują się TUTAJ. Bezpośredni link do spotkania znajduje się TU.

baner mobilna szkola webinarowe lato

Oto kalendarz pozostałych spotkań w ramach Webinarowego lata 2021 i tematy, które zostały przez państwa wybrane:

2. Od jutra... czyli kilka słów o budowaniu nawyków
Prowadząca: Marta Młyńska
Data: wtorek, 3.08, godz. 16.00
Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ.

3. Uważność/mindfulness – jak zastosować na lekcji, żeby zwiększyć efektywność uczenia (się)?
Prowadząca: Marta Badowska
Data: wtorek, 10.08, godz. 16.00
Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ.

4. Dlaczego ludzie oceniają i jak sobie z tym poradzić?
Prowadzący: Przemek Staroń
Data: czwartek, 12.08, godz. 16.00
Bezpośredni link do spotkania znajduje się TUTAJ.

5. Mówię NIE, aby chronić siebie i innych. O trudnej sztuce asertywności
Prowadząca: Agnieszka Jankowiak-Maik
Data: wtorek, 17 sierpnia, godz. 16.00
Możliwość zapisu dostępna wkrótce na platformie Mobilna szkoła.

6. Depresja – jak przeciwdziałać i jak sobie z nią poradzić?
Prowadzący: Przemek Staroń
Data: czwartek, 19.08, godz. 16.00
Możliwość zapisu dostępna wkrótce na platformie Mobilna szkoła.

7. A jaka jest twoja wartość? Czyli kilka słów o poczuciu własnej wartości
Prowadzący: Przemek Staroń i Marta Młyńska
Data: wtorek, 24.08, godz. 16.00
Możliwość zapisu dostępna wkrótce na platformie Mobilna szkoła.

 
Udział w każdym ze spotkań zostanie potwierdzony zaświadczeniem.

Zapraszamy do udziału w Webinarowym lecie 2021 z Przemkiem Staroniem i Jego Gośćmi! Już dziś na nowej platformie Mobilna szkoła mogą Państwo zapisać się na cztery najbliższe spotkania. Na bieżąco otwieramy również dla Państwa zapisy na pozostałe spotkania w ramach Webinarowego lata 2021. Więcej informacji o wydarzeniach znajdą Państwo także na profilu Wydawnictwa Operon na Facebooku.

Zachęcamy również do poznania nowej platformy Mobilna szkoła, którą dla Państwa stworzyliśmy. Znajdują się na niej m.in. certyfikowane programy Mobilnej szkoły przygotowane przez topowych belfrów, w tym m.in. przez: Przemka Staronia, Dawida Łasińskiego, Oktawię Gorzeńską i Agnieszkę Jankowiak-Maik. Webinary i kursy, w których topowi belfrzy dzielą się z Państwem swoim warsztatem pracy, sprawdzonymi sposobami na lekcje i gotowymi rozwiązaniami,  już dziś znajdą Państwo na nowej platformie Mobilna szkoła.