Wideokonferencje, wykłady i spotkania ze specjalistami ze świata edukacji odbędą się w ramach EduMocOnline już 5 października. W wydarzeniu nieodpłatnie mogą wziąć udział wszyscy nauczyciele z Polski i zagranicy.

 

EduMocOnline

Od 2016 roku dwie nauczycielki z grupy Superbelfrzy RP ‒ Agnieszka Bilska i Marta Florkiewicz-Borkowska ‒ organizują wirtualne spotkania specjalistów związanych ze światem edukacji. Co roku uczestniczy w nich tysiące nauczycieli, którym stan oświaty nie jest obojętny.

Doświadczenie przez inspirowanie
ikonka internet

Już po raz czwarty grupa Superbelrzy RP zaprasza nauczycieli z pasją, którzy chcą czerpać radość
z przekazywania wiedzy na wielogodzinną nieodpłatną konferencję o tematyce edukacyjnej. Będzie to kolejna okazja do odświeżenia warsztatu pracy i zainspirowania się nowymi metodami. Spotkanie zaplanowano na 5 października – rozpocznie się o 8.00 i potrwa do 23.00. Będzie można uczestniczyć w nim jako zarówno obserwator, jak i czynny uczestnik, zadając na żywo pytania prowadzącym. Organizatorzy zaplanowali webinary i warsztaty z udziałem ekspertów ze świata edukacji. Temat przewodni to Doświadczenie przez inspirowanie. Na stronie internetowej konferencji udostępniono dokładny program konferencji oraz sylwetki prelegentów.

 
Co zrobić, żeby wziąć udział w spotkaniu?

Dzięki temu, że konferencja odbędzie się w Internecie, liczba uczestników jest nieograniczona. Wystarczy dołączyć do wydarzenia
na Facebooku i 8 października otworzyć opublikowany link do transmisji strumieniowej.  

Źródło: http://edumoconline.edu.pl