Sonda na fanpage’u Operonu pozwoliła wyróżnić najchętniej czytane przez Państwa blogi.
Po stronach o tematyce przedmiotowej prezentujemy twórców, którzy informują o nowinkach edukacyjnych oraz tych, którzy zajmują się myśleniem wizualnym i prezentują nowatorskie metody nauczania.

 

Kontakt z gronem pedagogicznym z całego świata

laptop tablet na biurku

Nauczyciele chętnie dzielą się w świecie belfrów swoimi innowacyjnymi pomysłami i metodami nauczania. Wymiana myśli, którą umożliwiają czytane i prowadzone blogi,  często okazuje się inspirująca i pomaga wprowadzać innowacje na lekcjach. Poza tym taka aktywność sprzyja nawiązywaniu znajomości, a nawet przyjaźni z tymi, którzy podobnie jak Państwo mierzą się
z wyzwaniami w nauczaniu i kogo – być może – nigdy by Państwo nie spotkali w realnym życiu.
Na fanpage’u Operonu dzięki Państwa głosom powstała lista blogów poruszających tematykę edukacyjną. Pokazuje ona, jak chętnie Państwo podejmują się kolejnych wyzwań, stosując coraz nowsze metody w nauczaniu. A na dodatek wielu z Państwa samych tworzy inspirujące blogi!

 
Aktualności ze świata edukacji

Wśród twórców blogów o tematyce edukacyjnej warto wyróżnić tych, którzy informują o nowinkach w oświacie oraz dzielą się praktycznymi poradami. Są to:

 
Myślenie wizualne i nowatorskie metody nauczania

W ostatnim zestawieniu blogów tworzonych przez i dla nauczycieli wyróżniliśmy autorów, którzy stosują innowacyjne metody pobudzające kreatywność u uczniów, w tym myślenie obrazem. Polecane przez Państwa blogi to:

 

Dziękujemy Państwu za wspólne stworzenie listy Nauczyciele inspirują w sieci!