Ostatnie tygodnie pracy nauczyciela zdominował temat edukacji zdalnej. My również przygotowaliśmy rozwiązania na ten trudny czas (strona Edukacja zdalna). Jednak podobnie jak większość nauczycieli już teraz zadajemy sobie pytanie, jak poradzić sobie z wyzwaniami edukacyjnymi po powrocie do szkół. Mamy dla Państwa rozwiązanie.

 

Mobilna Lekcja z Operonem to lekcja, która dowolnie łączy tradycyjne i mobilne nauczanie. 

mobilna lekcja z Operonem

 
W ciągu ostatnich tygodni tematem numer jeden jest edukacja zdalna. Każdy nauczyciel jednak zdaje sobie sprawę, że prawdziwe wyzwania nadejdą po powrocie uczniów do szkoły. Jak szybko wrócić do efektywnego stylu pracy oraz wygodnie przygotowywać i prowadzić lekcje?
Jak jeszcze lepiej zarządzać uwagą uczniów odwykłych od rygorów szkolnych po zakończeniu zdalnej nauki w domach?

Rozwiązaniem jest Mobilna lekcja z Operonem, która łączy tradycyjne metody nauczania z mobilną aplikacją Operon 45. Aplikacja uzupełnia klasyczne treści podręcznikowe o multimedialne materiały edukacyjne, które są zawsze pod ręką. Pomaga w zwiększeniu zaangażowania uczniów i zarządzaniu ich uwagą.
 

Wybierz Operon, wybierz mobilność!

Nauczyciel sam może zadecydować, jak prowadzić lekcje – klasycznie, z wykorzystaniem podręcznika, czy wyświetlając materiały ze swojego smartfona na dużym ekranie. A może z podręcznika i mobilnej aplikacji jednocześnie? Co więcej – zdaniem nauczycieli, korzystając z aplikacji, można przygotować się do każdej lekcji już w 15 minut.          
 

Poznaj podręczniki Operonu, w tym nowe podręczniki do 2 klasy

Już teraz mogą Państwo zapoznać się z podręcznikami do wszystkich przedmiotów dla szkoły ponadpodstawowej do klasy 1
oraz z podręcznikami okazowymi do klasy 2, które są dostępne w aplikacji Operon 45.  Zapraszamy do odwiedzenia stron przygotowanych
dla szkół ponadpodstawowych, na których znajdą Państwo komplet informacji o każdym przedmiocie.

kafle poziomow
kafle poziomow

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie  operon.pl/Aplikacja-Operon-45