Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji Operon 45, by cieszyć się dostępem do nieograniczonej ilości materiałów! Do prowadzenia lekcji z aplikacją nie potrzeba dostępu do internetu, a jej obsługa jest prosta i intuicyjna. Już dziś każdy nauczyciel może bezpłatnie pobrać aplikację Operon 45 na swój telefon oraz zapoznać się z dostępnymi materiałami.

 

Aplikacja Operon 45  to nieograniczony dostęp do multimedialnych materiałów edukacyjnych

Czy przygotowanie ciekawej, multimedialnej lekcji musi wiązać się z  czasochłonnością? Nie, Jeśli korzystają Państwo z aplikacji Operon 45! Zdaniem nauczycieli już 15 minut wystarcza, by przygotować się do każdej lekcji i z pomocą aplikacji wykorzystywać również nowoczesne metody nauczania. Aplikacja wspomaga pracę z klasycznymi podręcznikami, proponując do każdego tematu bazę różnorodnych materiałów dydaktycznych, które można wyświetlić uczniom na dużym ekranie w klasie. Treści w aplikacji Operon 45 skutecznie poprawiają zaangażowanie uczniów podczas lekcji.

baner operon 45 rzutnik

 

Materiały z aplikacji można wyświetlać na rzutnikach, telewizorach i tablicach multimedialnych, także  bez dostępu do Internetu. Operon 45 gwarantuje prywatność użytkowników, blokując wyświetlanie wszelkich powiadomień podczas prowadzenia zajęć. 

Funkcja wyświetlania materiałów z aplikacji na dużym ekranie została przygotowana dla nauczycieli, którzy uczą z podręczników Operonu. Zachęcamy do wyboru Wydawnictwa Operon na kolejny rok szkolny i składania deklaracji.
 

Co znajdziesz w aplikacji Operon 45?

Aplikacja Operon 45 to  multimedialny warsztat pracy nauczyciela, który jest zawsze pod ręką – we własnym smartfonie! Już dziś każdy nauczyciel może bezpłatnie pobrać aplikację na swój telefon oraz zapoznać się z:

  • z wybranymi podręcznikami do klasy pierwszej oraz nowymi podręcznikami do klasy drugiej do nowego technikum i liceum oraz szkoły branżowej;
  • propozycjami scenariuszy lekcji na zajęcia z wychowawcą;
  • interesującymi materiałami dydaktycznymi dla uczniów;
  • scenariuszami lekcji, znajdującymi się przy stronach z podręcznika (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ).

 
Z aplikacji można korzystać wszędzie – w drodze do pracy czy nawet między lekcjami. Operon 45 to ważna część programu Mobilna lekcja, ale nie jedyna. Na temat programu i pakietu korzyści dla nauczyciela więcej pisaliśmy TUTAJ.

Zachęcamy do składania deklaracji i sprawdzenia jeszcze w tym roku szkolnym, jak będzie wyglądać Mobilna lekcja z Operonem. Aby złożyć deklarację wyboru podręcznika, wystarczy kliknąć TUTAJ lub pobrać PDF.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie operon.pl/Aplikacja-Operon-45.